Главная Обратная связь

Дисциплины:


Редагування таблицьСтворюючи таблицю, можна припуститися помилок. їх можна виправити у вікні "Конструктор", що містить усі поля та параметри редагованої таблиці. Засобами цього вікна можна:

• змінювати імена полів, їх тип і параметри;

• вилучати поля з таблиці та додавати нові;

• змінювати послідовність полів;

• змінювати або задавати нові ключові поля тощо.

Ім'я та тип поля можна змінювати за допомогою клавіші"Backspase" або "Delete". Ім'я редагується чи вводиться заново, а новий тип поля вибирається зі списку стовпчика "Тип даних". Для коленого типу даних за допомогою елементів нижньої панелі можуть бути встановлені властивості.

Щоб змінити послідовність розміщення полів, необхідно виділити потрібний рядок за допомогою миші. Виділений рядок позначається стрілкою. Якщо клацнути мишею на стрілці, то під стрілкою з'явиться маленький штрихований прямокутник. Захопивши його мишкою, переміщують виділений рядок у потрібне місце.

Щоб вилучити поле з таблиці, потрібно спочатку його виділити, а потім натиснути на клавішу "Delete". Можна вилучати також групи суміжних і несуміжних полів. Група суміжних полів виділяється так: спочатку виділяється перше поле з діапазону, а далі при натиснутій клавіші "Shift" виділяється останнє поле діапазону. Поля другої несуміжної групи виділяються при натиснутій клавіші "Ctrl".

Додавання нового рядка виконується за допомогою команди "Вставка"-ð "Рядок". Новий рядок додається над виділеним рядком з позначкою у вигляді маленької чорної стрілки. Можна також додати рядок за допомогою команди "Додати рядок"з контекстного меню виділеного рядка.

Зв'язкиміж таблицями. Створення схеми даниху базі

Таблиці містять інформацію про об'єкти, взаємозв'язані між собою в процесі функціонування, тому для відображення реальних процесів таблиці теж мають бути взаємозв'язаними.

Програма автоматично визначає за вибраним полем тип зв'язку між таблицями. Якщо зв'язані поля головної і підпорядкованої таблиці є унікальними ключами, то встановлюється зв'язок 1:1 "один до одного". Якщо поле зв'язку в головній таблиці є унікальним ключем, а в підпорядкованій ні, то встановлюється зв'язок 1 :М "один до багатьох". Для зв'язків 1:1 та 1 :М може бути заданий параметр забезпечення цілісності даних, що означає виконання таких умов: не можна вилучати записи з головної таблиці, якщо не вилучено пов'язані з ними записи у підпорядкованій таблиці; у підпорядковану таблицю не можна вводити запис з неіснуючим у головній таблиці значенням ключа; зміну значень ключа зв'язку головної таблиці слід здійснювати відповідно до змін підпорядкованої таблиці.Створення схеми даних здійснюється виконанням команди "Сервісð Схема даних" або за допомогою відповідної кнопки на панелі інструментів. З діалогового вікна цієї команди потрібно викликати вікно "Додавання таблиці"командою "Зв'язки" ð "Додати"таблицю або клацнути лівою кнопкою миші на відповідній кнопці панелі інструментів "Зв'язок".Після чого вікно "Додавання таблиць"закривається відповідною кнопкою.

У вікні "Схема даних"зв'язок між відповідними полями двох таблиць здійснюється перенесенням за допомогою миші головної таблиці у відповідне поле підпорядкованої таблиці. Під час здійснення цієї операції відкривається діалогове вікно "Зв'язки",в якому задаються параметри зв'язків.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...