Главная Обратная связь

Дисциплины:


ВИВІД ІНФОРМАЦІЇ НА ЕКРАНPowerPoint надає користувачу можливість працювати і переглядати інформацію в різних варіантах. У залежності від того, що робимо: вводимо текст або переглядаємо його структуру, створюємо замітки або вставляємо в слайд графіку, можна встановити відповідний вигляд і тим самим підвищити зручність своєї роботи. Таких видів є чотири, і встановити їх можна командою "Вигляд" віконного меню:

· звичайний –найбільш зручний, якщо ми поступово формуємо кожний слайд, вибираємо для нього оформлення, вставляємо текст або малюнки.

· сортувальник слайдів найбільш зручний для створення переходів і встановлення тривалості демонстрації слайда. Крім того, у цьому режимі можна переставляти слайди місцями.

· сторінки нотаток призначений для створення заміток до слайдів;

· показ сторінок використовується для того, щоб побачити результати роботи. У цьому режимі слайди по черзі виводяться на екран.

Встановити потрібний вигляд можна за допомогою команд із меню „Вигляд”.

РОБОТА ЗА ВЗІРЦЕМ

Вигляд презентації буде краще, якщо ми оформимо всі її слайди в одному стилі. Крім того, часто виникає необхідність розміщення на всіх слайдах одного й того ж елемента дизайну. Тому в PowerPoint існує можливість завдання для всіх слайдів і сторінок однакового оформлення. Це робиться в режимі роботи за взірцем.

Щоб ввійти в цей режим, потрібно виконати команду „Вигляд”/Зразок, а в підменю - елемент презентації, взірець якого ми хочемо виправити на свій розсуд. У цьому меню використано команди – Зразок слайдів, Зразок видачі і Зразок нотаток. Остання команда використовується для визначення взірця титульних слайдів, а вигляд всіх інших слайдів презентації визначається взірцем слайдів.

При виборі команди Зразок слайдіввидно, як виглядатиме кожна область слайду. Ми можемо встановити тип, стиль і розмір шрифту, задати параметри абзаців, змінити розміри областей взірця, вставити в нього малюнок або намалювати який-небудь графічний елемент.

Усі поміщені у взірець елементи з'являться на кожному слайді презентації, а внесені зміни відразу ж відіб'ються на всіх інших слайдах.

Таким чином, у PowerPoint можна створити індивідуальний дизайн і визначити елементи, що повинні бути однаковими для всієї презентації.

СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЇ “З НУЛЯ”

Якщо ми закрили діалогове вікно, яке відкривається після запуску PowerPoint, або закрили файл презентації, з яким працювали, то для створення нової презентації нам необхідно викликати команду „Файл”/„Створити”. Після цього на екрані з'явиться вікно „Створення презентації”.

У цьому діалоговому вікні можна задати шаблон дизайну презентації. Після натиску на одному із шаблонів оформлення у цьому ж вікні можна побачити його зображення. Вибравши шаблон, клацнемо мишкою по ньому для його застосування.При активізації кнопки нова презентація, на екрані з'явиться вікно вибору розмітки слайдів, після чого він з'явиться на екрані. Але він не буде мати художнього оформлення, і ми можемо цілком самостійно розробити його дизайн.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...