Главная Обратная связь

Дисциплины:


ВВЕДЕННЯ Й ОФОРМЛЕННЯ ТЕКСТУСтворюючи презентацію за допомогою Майстра автовмісту, ми вводили текст безпосередньо в слайд. Але в багатьох випадках працювати з текстом набагато зручніше, якщо презентація представлена у вигляді структури. У цьому випадку легше побачити структуру презентації і зручніше правити її текст, оскільки робота йде в одному вікні. Для заміни тексту, наприклад, у шаблоні, потрібно виділити його, а потім ввести новий.

Загальні прийоми роботи зі структурою аналогічні роботі з Word у режимі структури документа, тому описувати їх не будемо. Відзначимо тільки:

Для переміщення слайда разом із вмістом потрібно перетягнути значок слайда (він розташований ліворуч від заголовка) у потрібне місце документа.

Для створення нового елемента списку необхідно встановити курсор у кінець існуючого списку і натиснути кнопку Enter.

Для переміщення елемента списку в іншу позицію потрібно встановити курсор ліворуч від нього (курсор здобуває вигляд хрестика) і перетягнути даний елемент у потрібне місце.

Якщо ми хочемо перейти з вигляду структури у вигляд слайдів, потрібно виконати подвійний натиск на значку відповідного слайда.

Створити новий слайд можна командою „Вставка”/„Створити слайд”абоактивізувавши комбінацію клавіш Ctrl+M.

Вдало обраний шрифт і різні текстові ефекти, що є в розпорядженні користувача PowerPoint, покращують зовнішній вигляд нашої презентації і зроблять її більш зручної для сприйняття.

Щоб задати для текстових елементів всієї презентації однаковий шрифт, потрібно вибрати команду „Вигляд”/ „Зразок”/„Зразок слайдів”.

Крім цього можна для символів розмір, тип, стиль шрифту командою „Формат”/„Шрифт” або відповідними кнопками на панелі інструментів „форматування”. Якщо потрібно змінити регістр виділеного тексту, то можна використати команду „Регістр" меню „Формат”.

Можна створити і фігурний текст, наприклад, розташувати символи уздовж кривої або кола, помістити всередину якої-небудь фігури. Для цього необхідно виконати командуВставка”/„Об'єкт”/„Microsoft WordArtабо використати кнопки панелі інструментів "Малювання". Після цього на слайді з'явиться область, у якій буде розміщений фігурний текст, і відкриється вікно для введення самого тексту.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...