Главная Обратная связь

Дисциплины:


ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ТАБЛИЦЬ У POWERPOINTДля використання в презентаціях електронних таблиць потрібна допомога широко відомих програм Excel і Word, тому що таблиці можна створити в цих додатках і вставити їх у свою презентацію.

Використання Word-таблиці в PowerPoint

Таблиці можна створювати і в PowerPoint. Але якщо вона вже створена з допомогою Word, можна, і навіть потрібно, використовувати її в презентації.

Ми можемо зв'язати Word-таблицю зі слайдом, використовуючи можливості магістралі з двостороннім рухом, яка називається OLE. Цей інструмент програми Windows дозволяє нам взяти файл з однієї програми й акуратно помістити цю інформацію в іншу програму. Якщо ми впроваджуємо подібну інформацію, вона передається разом з документом, у якому зберігається. Якщо ж вона зв'язується, ми можемо зберігати її де завгодно і працювати з нею в батьківській програмі; при кожному наступному відкритті нами документа, що містить подібний зв'язок, цей документ буде автоматично обновлятися.

Щоб помістити таблицю в слайд, необхідно:

§ виділити таблицю в Word;

§ скопіювати її в буфер обміну командою „Правка”/„Копіювати”(або іншими методами копіювання);

§ відкрити або відновити програму PowerPoint;

§ перейти в режим перегляду слайдів і знайти слайд в який ми хочемо вставити таблицю або створити новий слайд командою ”Вставка”/„Створити слайд”;

§ вибрати команду „Вставка”/„Спеціальна вставка”;

§ клацнути на об'єкт„Документ Microsoft Word”, потім натиснути селекторну кнопку „Зв’язати”. Вибравши Вставити, ми вкладемо таблицю й обірвемо всі її зв'язки з вихідним документом;

§ клацнути на кнопці OK.

Щоб вставити електронну таблицю Excel виконують ті ж кроки, тільки копіюють дані із програми Excel.

Якщо нам зв'язок не потрібен, то виконують ті ж кроки, але при вставці таблиці натискають кнопку „Вставити, а не кнопку Зв’язати.

ПОКАЗ СЛАЙДІВ

Коли презентація сформована, переглянути її можна виконавши команду „Показ слайдів”/„Почати показ”або кнопку F5. Для переходу до наступного слайду натискають будь-яку клавішу (найчастіше пробіл) або натискають ліву кнопку мишки. Програма PowerPoint дозволяє автоматично змінювати слайди. Для цього виконують команду „Показ слайдів”/„Настройка часу”, де до кожного слайду задають свій час натискаючи для переходу ліву кнопку мишки. Після запису часу для останнього слайду буде запропоновано зберегти загальний час. Якщо ж всі слайди повинні змінюватись через однаковий проміжок часу, то варто використати команду „Показ слайдів”/„Зміна слайдів”, де на лічильнику вказати час зміни і натиснути кнопку „Застосувати до всіх”. Цією ж командою можна добавити різні переходи зміни слайдів, добавити звук зміни слайдів.Тексту слайдів можна надати різних ефектів, таких як титри, колесо та ін. Для цього, виділивши текст, виконують у меню "Показ слайдів" команди "Настройка анімації" та "Ефекти анімації".


Запитання для самоконтролю:

1. Яке призначення мають елементи вікна програми?

2. Які засоби має PowerPoint для створення презентацій?

3. Які типи шаблонів стандартно є у програмі?

4. Що являє собою шаблон, чим він відрізняється від майстра?

5. Як здійснюється автоматичний показ слайдів?

6. Що розуміють під форматуванням слайдів?

7. Яким чином можна добавити в презентацію таблицю Microsoft Word?

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...