Главная Обратная связь

Дисциплины:


ЄС не бачить позитивних змін в українській міліціїКомісар ЄС розповів, що потрібно зробити Україні для інтеграції в Євросоюз.

Комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що 2012 рік стане вирішальним у визначенні майбутнього відносин Україна-ЄС, передає ВВС. Як повідомили в прес-офісі комісара, це він сказав сьогодні, 27 лютого, під час конференції "Відносини Україна-ЄС: шлях вперед", організованій Європейським політичним центром. Фюле також підкреслить низку сфер, які викликають стурбованість ЄС своїм розвитком та діями влади.

ЄС не бачить позитивних змін в українській міліції

Серед таких сфер – вибіркове правосуддя, бізнес-клімат та конституційна реформа. "Основним буде те, щоб Україна продемонструвала свою чітку прихильність ключовим цінностям", - сказав комісар. Він наголосив на необхідності реформ на підтримку демократії, прав людини та верховенства права, як основної передумови Європейської політики сусідства та "Східного партнерства".

3. Фюле також зазначив, що хоча Україна та ЄС в минулому році погодили текст безпрецедентної угоди про асоціацію, однак підписання та ратифікація її залежатиме від того, наскільки успішною буде Україна у здійсненні необхідних реформ. Нагадаємо, Європейський Союз розчарований вироком, винесеним у Києві щодо екс-голови МВС Юрія Луценка, і розцінює його як сигнал про продовження в Україні судової практики, яка не відповідає міжнародним стандартам.

4. Представник єврокомісара: України поки немає в планах розширення ЄС.

На шляху більш тісних взаємин України та ЄС стоїть виборче правосуддя щодо екс-прем'єра Юлії Тимошенко та інших колишніх членів її уряду. Так відповів на запитання про перспективу членства України в Європейському Союзі представник європейського комісара з питань розширення і політики сусідства Петер Стано в спеціальній програмі каналу EURONEWS, присвяченій Україна. "Розширення ЄС не залежить від тимчасових рамок; розширення ЄС залежить від того, наскільки країни-кандидати задовольняють критерії у найрізноманітніших галузях, таких як демократія, економіка і т.п. Якщо говорити про Україну, України поки що немає в плані розширення", - повідомив пан Стано.

5. Різке потепління призвело до підтоплення декількох населених пунктів у південних районах Одещини, які лежать у низинах, повідомили Gazeta.ua в центрі громадських зв'язків Головного управління МВС України в Одеській області в понеділок. У Ренійському районі Одеської області через підтоплення було припинено енергопостачання в п'яти населених пунктах - селах Орлівка, Нагірне, Плавні, Котловина і Новосільське. Отож без електропостачання залишилося близько 5 тис будинків, а також вертолітна станція "Орлівка".6. Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко дякує екс-міністру внутрішніх справ Юрієві Луценку за мужність і заявляє, що опозиціонери готові платити своєю свободою за звільнення країни від режиму президента України Віктора Януковича. "Я не буду аналізувати їхні рішення, оскільки абсурд ніякому аналізу не підлягає. Вся країна і весь світ бачить, хто саме в Україні при владі, хто замовляє і штампує політичні вироки. Уже всіх і все названо своїми іменами. Я хочу сказати про інше. День засудження Юрія Луценка - це ще й день проголошення вироку режиму Януковича", - йдеться в коментарі Тимошенко щодо вироку Луценка.

7. В Осло не підтверджують і не спростовують номінацію Тимошенко на Нобеля.Директор Нобелівського інституту сказав ВВС Україна, що прізвища номінантів на Нобелівську премію миру 2012 року, які розголошені в ЗМІ, не є в списку найважливішими. На найпрестижнішу міжнародну премію цього року номіновано 231 людини, підтвердив Гейр Лундестад, професор історії університету Осло і секретар Норвезького Нобелівського комітету, який присуджує Нобелівську премію миру.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...