Главная Обратная связь

Дисциплины:


Практичні завдання. Завдання 1. Створіть оголошення про конференцію. 

Завдання 1. Створіть оголошення про конференцію.

1. Запустіть на виконання програму Publisher 2007. Використовуючи початкове вікно програми, створіть нову публікацію на основі шаблону Объявление – Маркер. Установіть колірну схему Сиреневая. Збережіть публікацію у власній папці у файлі з іменем вправа 5.1.pub.

2. Самостійно заповніть її змістом дотримуючись наступних вимог:

1) додайте до публікації об’єкт WordArt команда знаходиться на панелі Объекты. Відобразіть цю панель, якщо вона не відображається у робочому вікні програми;

2) вставте рисунки: один, заповнивши місце відведене під нього у шаблоні, другий – за допомогою команди Вставка – Рисунок;

3) за допомогою команд Картинка меню Формат змініть колір заливки і межі рисунка, а також контрастність та яскравість рисунка.

Примітка. Для того щоб почати форматувати певний об’єкт, у даному разі рисунок, його слід спочатку виділити клацнувши один раз по ньому лівою кнопкою миші.

4) змініть фон публікації виконавши команду Формат - Фон;

5) видаліть непотрібні текстові поля і за необхідністю додайте додаткові. Щоб додати нове текстове поле слід натиснути кнопку Текстовое поле на панелі Объекты;

6) за допомогою команд Текстовое поле меню Формат змініть зовнішній вигляд текстового поля одним із запропонованих варіантів: зробити видимими межі навколо текстового поля, змінити колір фону і меж; повернути текстове поле, змінити відступи між текстом і межою текстового поля.

Примітка. Пам’ятайте, для того щоб почати форматувати певне тестове поле його слід спочатку виділити клацнувши один раз по ньому лівою кнопкою миші.

 

Завдання 2. Створіть подяку.

У програмі Publisher 2007 на основі шаблону Грамота створіть нову публікацію для винесення подяки певній особі або організації. Самостійно визначить тематику подяки. Доберіть самостійно колірну схему та інші налаштування. Збережіть публікацію у власній папці у файлі з іменем вправа 5.2.pub.

 

Завдання 3. Створіть меню святкової вечері.

Створіть у програмі Publisher 2007 на основі шаблону Меню Особые блюда нову публікацію – меню святкової вечері до дня народження. Доберіть самостійно колірну схему, уведіть назви 5–6 страв та їх короткий опис. Збережіть публікацію у власній папці у файлі з іменем вправа 5.3.pub.

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...