Главная Обратная связь

Дисциплины:


Прикладне програмне забезпечення. Приклади програмПрикладне програмнезабезпечення призначене для користувачів, що звичайно не створюють своїх програм, а лише використовують програмні засоби для вирішення певних задач. На відміну від програмістів, таких користувачів називають “кінцевими“. Вважається, що саме вони і є справжніми споживачами тої інформації, що зосереджена в пам’яті комп’ютера або може генеруватися в процесі роботи прикладних програм.

При спілкуванні з прикладною системою користувачу іноді доводиться виконувати деякі прості операції - вводити числа і тексти, переглядати дані, виводити графіки і малюнки на екран дисплея і на зовнішні пристрої та інше. Прикладні програмні засоби будуються таким чином, щоб створити користувачу максимальний комфорт при виконанні дій і при цьому не вимагати від нього надмірно великих навиків і спеціальних знань, що не відносяться безпосередньо до його фахових інтересів.

Можна виділити два класи прикладного програмного забезпечення, що використовуються на персональних комп’ютерах:

• прикладні пакети і програми загального призначення;

• проблемно-орієнтовані пакети і програми.

За типом розв’язуваних задач серед наявних нині прикладних програм виділяються такі основні групи:

· текстові редактори і текстові процеси

· електронні таблиці

· бази даних

· графічні пакети

· системи штучного інтелекту й експертні системи

· навчальні програми

· системи мультимедіа, комп’ютерні ігри та розваги.

16. Різновиди і класифікація комп’ютерних мереж.

Комп'ютерна мережа— це система розподіленого опрацювання інформації, що скла­дається як мінімум із двох комп'ютерів, які взаємодіють між собою за допомогою засобів зв'язку. Комп’ютерні мережі класифікують за наступними ознаками:
· за територіальним розташуванням - локальні, регіональні, глобальні;
· за сферою застосування - офісні, промислові, побутові;
· за комплексом архітектурних рішень - Ethernet, Token Ring, Arcnet;
· за топологією - шинна, кільцева, зіркоподібна, деревоподібна, повнозв’язна;
· за фізичним середовищем передавання - з симетричним кабелем, з коаксіальним кабелем, з кабелем “кручена пара”, з волоконно- оптичним кабелем, з інфрачервоним каналом, з мікрохвильовим каналом;
· за методом доступу до фізичного середовища передавання - з опитуванням, з маркерним доступом, із суперництвом, з уставлянням регістра.

17. Можливості Internet, Internet- браузери, пошук інформації в Internet.

Можливості Internet, Internet- браузери, пошук інформації в Internet.
Можливості: пошук, спілкування, навчання, качати, грати, працювати, заробляти гроші. Щоб переглядати інформацію в Інтернет потрібно мати як мінімум одну програму, що називається браузер. Серед найпоширеніших слід відмітити такі браузери як:
Internet Explorer – популярний бо є частиною операційної системи Windows
та має російськомовний інтерфейс; 

18.Архівація інформації. Програми - архыватори WinZip I WinRaR.

Архіватори – це програми, що дозволяють зменшити розмір файлів для економії місця на диску. архівування – стиснення інформації і зберігання її втакомувиглядіпевнийчас.

ПрограмаWinZip

Колись давно, більш десяти років тому, WinZip став чи не першою програмою компресії файлів зі зручним графічним інтерфейсом, завдяки чому завоював колосальну популярність (лише із сайта CNET скачано близько 100 млн. копій).Програма фактично є стандартом серед програм подібного класу. Вона володіє всім набором необхідних функцій, має зручний, зрозумілий інтерфейс. Якщо ви викачуєте файл з мережі Internet, велика вірогідність того, що це саме zip-архів.

ПрограмаWinRar

WinRAR – розробка українського автора Євгенія Рошала. RAR існує вже багато років і широко відомий не тільки в нас у країні, але й у світі. WinRAR – це вдосконалена версія архіватора, що має зручну графічну оболонку.

За ступенем стискання файлів WinRAR перевершує WinZIP і навіть ARJ. Крім того, в останніх версіях з’явився спеціальний алгоритм для роботи з мультимедійними файлами: звуковими і графічними.

19. Комп’ютерні віруси. Антивірусне програмне забезпечення.
Комп'ютерний вірус - це невелика програма, що написана програмістом високої кваліфікації, здатна до саморозмноження й виконання різних деструктивних дій. На сьогоднішній день відомо понад 50 тис. Комп'ютерних вірусів.
Антивірус– програма, що знаходить і знищує віруси. Повноцінним і повнофункціональним антивірусним пакетом прийнято вважати продукти, що містять сканер, монітор, центр управління, а також модуль поновлення через Internet.

 

20. Пакет програм Microsoft Office 2007. Призначення і можливості програм Microsoft Office
Microsoft Office 2007 — популярный офисный пакет от Microsoft. Microsoft Office 2007 содержит приложения, предназначенные для обработки и предоставления в наглядном виде различной информации. В Microsoft Office 2007 входят: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Communicator, Publisher, InfoPath, Groove, OneNote и другие компоненты. С помощью программ пакета Microsoft Office 2007 люди, разделенные работой в разных организациях и местом проживания, могут эффективно сотрудничать, обмениваться информацией и разрабатывать совместные проекты.
Word — самый известный и популярный текстовый редактор. Служит для создания, редактирования и печати текстовых документов любой сложности. Следующее по популярности приложение — электронные таблицы Microsoft Office Excel. С помощью этого процессора обеспечивается создание различные электронных таблиц для вычисления, есть возможность работы с различными формулами, инструментами и функциями. Microsoft Office Outlook — персональный коммуникатор. В состав Outlook входят: планировщик задач, календарь, записки, адресная книга, а также менеджер электронной почты. Microsoft Office PowerPoint — приложение для создания презентаций под Windows. Microsoft Office Access — процессор управления базами данных.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...