Главная Обратная связь

Дисциплины:


Охарактеризуйте хімічну природу ендотоксинуБілок.

Ліпід.

Пептидоглікан.

Цитоплазматична мембрана. +Ліпополісахарид.

Охарактеризуйте хімічну природу екзотоксину.

Ліпополісахарид.

Ліпід.

+Білок.

Пептидоглікан.

Цитоплазматична мембрана.

ВЧЕННЯ ПРО ІМУНІТЕТ

94. Властивість клітини або організму захищатись від живих тіл або речовин, які несуть на собі ознаки чужорідної генетичної інформації називається імунітетом. Назвіть центральний орган імунної системи. +Тимус.

Селезінка.

Периферична кров.

Пейєровi бляшки кишечнику. Лімфатичні вузли.

95. Імуноглобуліни якого класу відіграють основну роль у природному пасивному імунітеті? IgА.

+IgG.

IgМ. IgD. IgЕ. 96. Інволюція одного з органів людини та розвиток тяжких захворювань, у т.ч. пухлин, взаємопов'язані. Як називається орган, який вважають "біологічним годинником" імунної системи?+Тимус.

Кістковий мозок.

Селезінка.

Паращитоподібна залоза. Кров.

Організм, під час його інфікування, реагує синтезом антитіл. Імуноглобуліни якого класу здатні проникнути до організму дитини через плаценту, зумовлюючи у новонародженого розвиток природного пасивного імунітету?

IgА.

+IgG.

IgМ. IgD. IgЕ.

98. У більшості випадків новонароджені протягом 3-6 місяців життя несприйнятливі до "дитячих" інфекцій (кору, коклюшу, скарлатини). Імуноглобуліни якого класу проникають через плаценту до організму дитини і забезпечують природний пасивний імунітет? IgM.

+IgG.

IgE.

IgA.

IgD.

99. Який клас імуноглобулінів визначає наявність місцевого імунітету? +IgA.

IgM.

IgE.

IgD. IgG. 100. У продовж перших 6 місяців життя дитина рідко хворіє на інфекційні захворювання, оскільки дитина отримала через плаценту від матері антитіла та продовжує отримувати антитіла з грудним молоком. Яку форму набутого імунітету має дитина у цьому віці?

+Природний пасивний.

Природний активний.

Штучний пасивний.

Штучний активний. Конституційний.

101. Для оцінки природної резистентності організму визначають активність ферменту, значна кількість якого знаходиться у слині, слізній рідині. Дайте назву ферменту. +Лізоцим.

Лактоферин. Трансферин.

Інтерферон.

Інтерлейкін.

Відомо, що деякі класи імуноглобулінів активують компоненти системи комплементу. Які класи імуноглобулінів виконують цю функцію?

IgА, IgG.

IgD, IgА.

IgМ, IgЕ.

+IgМ, IgG. IgЕ, IgD.

103. За умов потрапляння в організм чужорідного агента, синтез яких двох класів імуноглобулінів починається майже одночасно, хоча вміст одного з класів імуноглобулінів спочатку підвищується, а потім його вміст швидко знижується? +IgM та IgG.Ig M та IgD.

IgG та IgD.

Ig A та IgD. IgA та IgG. 104.Для прискорення загоювання слизової оболонки лікар хворому призначив препарат, який являє собою термостабільний білок, що міститься у сльозах, слині, грудному молоці матері, а також його можна виявити у свіжознесеному курячому яйці. Відомо, що він являє собою фактор природної резистентності організму. Назвіть компонент, який є складовою частиною препарату, призначеного пацієнту.

Комплемент.

Інтерферон.

+Лізоцим.

Інтерлейкін.

Іманін.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...