Главная Обратная связь

Дисциплины:


V.Направленість особистості і соціальні здібностіІ. Загальні відомості

Коваль Ольга Олександрівна народилася 29 червня 1992 року. Зараз студентка Херсонського державного університету 4 курсу. Стан здоров`я задовільний, про що свідчать дослідження медичних довідок та розмов з університетською медсестрою. На фізичні розлади не скаржиться. Бадьора і весела. Прислухається до слів „В здоровому тілі, здоровий дух”.

Проживає в гуртожитку, дослідження житлових умов свідчить, що умови життя знаходяться на середньому рівні. Матеріальний добробут сім'ї достатній, про це свідчать розмови з батьками зовнішній вигляд студентки. Взаємостосунки у сім’ї – дружні, доброзичливі та відверті, підтримується позитивний психологічний клімат. Батьки приділяють дочці достатньо уваги та часу, що позитивно впливає на її виховання та навчання. Виховуючись у забезпеченій сім’ї, Ольга має усі необхідні умови та засоби для навчання, тому це розвиває у студентки позитивне ставлення до університету та викладачів, а також заохочує до покращення своїх результатів. До щоденних обов’язків у родині ставиться з натхненням і допомагає батькам як з хатньою роботою так і на кухні, що пояснює її відповідальність і поза межами дому. Все це свідчить про те, що основна лінія виховання правильна

 

ІІ. Стосунки з колективом і ставлення до університету

Ольга навчається у групі, де відсутня повна згуртованість. Студенти дружні, проте міцних дружніх стосунків не створюють, вільний від уроків час разом не проводять, в окремих випадках по двоє дітей. Але у групі присутня взаємодопомога і чуйність до проблем інших, якщо такі виносяться на загал.

Ольга займає лідируючу позицію в групі. Вона є взірцем в навчанні. Має набутий міцний авторитет збоку студентів, товаришів. Однак, не всі члени колективу поважають Ольгу. В деяких випадках помітна заздрість та роздратованість легким поводженням та невибагливою грубістю.

Основним недоліком стосунків з колективом є зверхність та замкненість, недовіра. Шляхом поліпшення даної ситуації може бути проведення куратором більшої кількості бесід з теми «Дружба», пропагування зміцнення колективних зв’язків в групі, що буде ефективним і для всього колективу в цілому.

Вона не має ярко виражених друзів в групі. Деякі дівчата вважають її своєю подругою. Проте Ольга вважає, що це її товариші і аж ніяк не друзі.

У студентському колективі Ольга спілкується з усіма студентами, не виявляє ворожого ставлення, а також не ставить себе авторитетом, що в результаті допомагає їй отримувати взаємне ставлення до себе.

Своїм місцем в колективі задоволена, про що свідчать результати методик «Дослідження самооцінки особистості» та «Шкала визначення самоповаги Розенберга. За результатами коефіцієнт самооцінки дорівнює 0,82, а ступінь самоповаги - 27.В громадській діяльності активної участі не приймає, хоча добросовісно і правильно виконує обов’язки старости академічної групи.

Викладачів університету поважає, має гарні стосунки з ними.

 

Ш. Навчання

Успішність по всіх предметах у Ольги – високий. Рівень знань відповідає високому значенню, про що свідчить дослідження журналу академічної групи та залікової книжки студентки.

Має широкий кругозір. Її власний сформований світогляд у поєднанні із загальною ерудицією допомагає створити враження розвиненого громадянина. Читає художню літературу за університетською програмою. Переглядає науково-популярні і сучасні глянцеві журнали. Не цікавиться громадською діяльністю і політикою в країні.

Має високий самоконтроль у процесі спілкування. Використовує демократичний стиль керівництва. В студентки великий запас слів, що допомагає їй змістовно висловити свою думку. Її мовлення емоційне, жваве і дещо експресивне, активно жестикулює під час розповіді, або пояснення.

Спостерігається ретельна та систематична підготовка до улюблених предметів: англійської, української мови та літератури, а також предметів, потрібних для успішної здачі екзаменаційної сесії.

В увазі передбачається власна вольова регуляція. Досить високий ступінь розвитку довільної уваги. Ольга вміє зосереджуватись і має здатність правильно розподіляти свою увагу.

Має достатньо розвинену опосередковану слухову пам’ять, що простежується в міцному запам’ятовуванні та відтворенні інформації.

Має достатній рівень розвитку абстрактного, аналітико-синтетичного мислення. Розвинена творча уява. Найбільше мріє – мати міцну сім’ю, а також самореалізуватись.

Дотримується режиму дня. Завчасно організовує, інколи планує робочий день. Досить вдало працює самостійно над книгою, складає плани та конспекти.

ІV. Праця (уроки праці, суспільно-кориснапраця в університеті і дома)

Поважає власний і чужий труд, до процесу праці відноситься поважно. Завжди передбачає зацікавлення в громадській користі своєї і чужої роботи. Її більше приваблює процес праці (якщо він вдалий), а не власнерезультат.

Легко набуває трудові навички і вміння. За результатами методики «Потреба в досягненні» можна сказати, що Ольга має звичку до тривалих трудових зусиль, щоб досягти результату, адже потреба в досягненні дорівнює 18 балів з допустимих 23.

Ольга може назвати себе організованою та дисциплінованою. Віддає перевагу цікавим видам діяльності, а саме: «Зроби своїми руками», «Я – кухар»

 

V.Направленість особистості і соціальні здібності

Ольга особливих інтересів немає. Читає, як художню та науково-популярну літературу, так і розважальну. Не читає книжок поза університетською програмою, обґрунтовуючи це нестачею часу.

Має гарні здібності у малюванні, при що говорить дослідження її грамот зі школи та участь у підготовці стінгазет в університеті.

Ольга мріє стати професійним вчителем української та англійської мови, а також створити міцну, дружну сім’ю.

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...