Главная Обратная связь

Дисциплины:


Рейтинг країн та регіонів видобутку нафтиКраїни, які найбільше видобувають нафту:

· Росія-10,540,000 барелів/день

· Саудівська Аравія-8,800,000 барелів/день

· США-7,800,000 барелів/день

· Іран-4,172,000 барелів/день

· КНР-3,991,000 барелів/день

Регіони видобутку нафти:

 

· Красноярський край.

 

Красноярський край розташований в основному в межах Східного Сибіру, в басейні річки Єнісей. Уздовж лівого берега Єнісею розташовується низинна долина, а вздовж правого - Середньосибірське плоскогір'я, висота якого сягає 500-700 м вище рівня моря. На півночі край омивається Карським морем і морем Лаптєвих. Протяжність території від півночі до гірських районів Південного Сибіру майже 3000 км. На сході край межує з республікою Саха (Якутія) і Іркутської областю, на півдні - з Республікою Тува і з Республікою Хакасією, на заході - з Республікою Алтай, Кемеровській і Томській областями, а також з Ханти-Мансійський і Ямало-Ненецькому автономному окрузі. На території краю в околицях оз.Віві (евенків) розташований географічний центр Росії. З 2006 року до складу краю входять Евенкійський і Таймирський (Долгано-Ненецький) муніципальні райони, які раніше (до референдуму з питання об'єднання Красноярського краю, Таймирського (Долгано-Ненецького) і Евенкійського автономних округів в новий cуб'ект Федерації) існували в статусі автономних округів.
У Красноярському краї за 2011 р. добули 15,146 млн. тонн нафти.

 

· Техас.

Назва штату походить від іспанського слова «tejas», яке в свою чергу стало варіантом індіанського слова - «taysha» (мовою племен Кадді) - означає «друг», «союзник» (імо перші іспанські дослідники території стали називати її індіанські племена) .
Техас межує зі штатами Нью-Мексико (на заході), Оклахома (на півночі), Луїзіана та Арканзас (на сході). Південно-західна межа Техасу проходить по річці Ріо-Гранде, яка розділяє США і Мексику. На південному сході Техас омивається Мексиканською затокою.
Східна і південна частина Техасу розташовуються на Примексиканской низовини (узбережжя Мексиканської затоки); підвищуючись на заході вона переходить в плато Едуарде (до 835 м) і Льяно-Естакадо (до 1200 м).
На крайньому заході починаються відроги Скелястих гір (висотою до 2665 м).
Найбільші річки Техасу: Ред-Рівер, Трініті, Бразос, Колорадо і Ріо-Гранде; безліч дрібних річок в центральній і західній частинах часто пересихають.
Велика частина Техасу (центр і північ) являє собою рівнини, покриті чагарником, все більше редеющий на захід, де починаються степи і пустелі. На сході і південному сході збереглися савани і дубово-соснові ліси (ділянки крайнього південного сходу, на кордоні з Луізіаной значно заболочені).
В 2014 (станом на 31 травня) в Техасі добули 838 293 бареля.Проблеми визвані видобуванням нафти:

Характерно, що з самого початку свого становлення морської нафтогазовий комплекс привертав і продовжує привертати до себе явно підвищену увагу природоохоронних структур в порівнянні з деякими «сухопутними» видами діяльності, хоча значущість вкладу останніх (наприклад, автотранспорту або теплоенергетики) в екологічне неблагополуччя в біосфері не викликає жодних сумнівів. У всякому разі, список публікацій на тему екологічних наслідків видобутку нафти і газу в море (особливо з проблеми нафтового забруднення) безпрецедентно широкий і нараховує багато тисяч найменувань статей, книг, доповідей, матеріалів конференцій і т. Д. І це, звичайно, не випадковість , а результат цілого ряду причин і обставин, до числа яких треба віднести:

· Сильно мінливі, суворі (часом екстремальні) природні умови в районах видобутку нафти і газу в море, де ймовірність аварійних і навіть катастрофічних наслідків зазвичай вище, ніж на суші;

· «Відкритість» нафтових платформ, зручність візуальних та інших спостережень (від суднових до супутникових) за екологічною ситуацією в районі морських нафтових промислів;

· Повсюдність поширення і легкість виявлення слідів нафтового забруднення в море, наприклад у вигляді райдужної плівки;

· Широкий громадський резонанс після кожного аварійного нафтового розливу в море; · Конфлікт інтересів на шельфі між різними користувачами морських ресурсів прибережної зони і, насамперед, між нафтовою індустрією і рибним промислом.

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...