Главная Обратная связь

Дисциплины:


Стаття 48. Вантажі з неприйнятними міжнародними сертифікатами 

1. Якщо вантаж з харчовими продуктами повинен супроводжуватися відповідним міжнародним сертифікатом і відповідний прикордонний інспектор виявляє, що відповідний міжнародний сертифікат, який супроводжує вантаж з харчовими продуктами, є неприйнятним або харчові продукти у вантажі не є тими, що вказані у супровідному відповідному міжнародному сертифікаті, відповідний прикордонний інспектор повідомляє про це відповідного головного державного санітарного лікаря або відповідного головного державного інспектора ветеринарної медицини чи їх заступників, а такий вантаж зберігається у відповідному місці на призначеному прикордонному інспекційному посту.

 

2. Відповідний головний державний санітарний лікар або відповідний головний державний інспектор ветеринарної медицини чи їх заступники негайно повідомляють імпортера або його уповноваженого представника та встановлює зв'язок з відповідним офіційним органом країни експортера, який видав сертифікат для проведення консультацій щодо подальших дій із зазначеним вантажем.

 

3. Якщо під час консультацій з офіційним компетентним органом країни експортера було встановлено, що відповідний міжнародний сертифікат не є підробленим або в інший спосіб сфальсифікованим, за вимогою імпортера або його уповноваженого представника харчові продукти у вантажі можуть піддаватися розширеному ветеринарному або санітарному контролю для визначення придатності харчових продуктів та можливості їх подальшого імпорту.

 

4. Якщо під час консультацій з офіційним компетентним органом країни експортера було встановлено, що відповідний міжнародний сертифікат є підробленим або в інший спосіб сфальсифікованим, такому вантажу відмовляється у ввезенні і він підлягає знищенню у відповідний спосіб за рахунок імпортера або власника.

 

А тому мораль така: всі лохи.
Служба не мала права подавати в прокуратуру, а фірма мала мати нормальні документи, інакше вони попадають на великі бабки з тим, як наслідок, втраченим товаром.

 

 

Членами студентської дружини охорони природи, які одночасно є громадськими інспекторами охорони навколишнього природного середовища, при проведенні рейду по басейну ріки Дністер по перевірці дотримання екологічного законодавства було виявлено ряд порушень, пов'язаних зі збором не знешкоджених стічних вод та побутових відходів, розорюванням земель та вирубкою дерев на берегах ріки, будівництвом літніх ферм для худоби у поймі ріки та інші. За всіма виявленими порушеннями ними були складені протоколи, направлені у Державне управління Мінприроди у Львівській області.

Чи правомірні дії членів студентської дружини? Яким нормативно-правовим актом регулюється діяльність громадських інспекторів охорони навколишнього природного середовища в Україні? Які органи можуть притягнути до відповідальності осіб, що вчинили виявлені правопорушення?

1)Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України 27.02.2002 N88" Положення про громадських інспекторів з охорони довкілля"

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...