Главная Обратная связь

Дисциплины:


Звернення до виборців 

Я, житель села Демидів. Моє ім’я – Максим Ященко. Я народився у цьому селі, тут жили мої діди і прадіди, розвиваючи його упродовж століть. У цьому селі живуть мої батьки, тут народилися та підростають мої діти.

Можливо комусь байдуже, яким Демидів став упродовж останніх років. Проте мене, моїх рідних, багатьох друзів та знайомих обурює існуючий стан села та відношення до нього місцевої влади. Ми пам’ятаємо Демидів іншим: освітленим, з чистими вулицями та околицями, з чистими водоймами, з працюючим будинком культури, із спортзалом та багато іншого. Я задавався питанням, чому так сталося? На мою думку є кілька пояснень. Проте головне, що такий стан речей існує за наявністю влади працюючої лише на себе та у своїх інтересах. Другий негатив у позиції самих виборців, які дають змогу знову і знову з’являтися саме такій владі, яка роками доводить Демидів до убогості та занепаду.

Як мешканець села я намагався вплинути на цей безлад. Були випадки, коли мною за сприянням правоохоронних органів, зупинялися протиправні дії місцевих посадовців. Але цього замало. Вплинути на існуючу ситуацію у повній мірі, можливо лише за наявності владних повноважень. Я юрист за фахом, маю досвід роботи у правоохоронних органах. Як правознавець - працював у державній, громадській та комерційних структурах. На сьогодні, зважуючи свої можливості, відкликаючись на звернення до мене односельців, не можу стояти осторонь від існуючих проблем, а тому приймаю участь у місцевих виборах у якості кандидата на посаду Демидівського сільського голови.

Я не складаю передвиборчої програми. Зараз її обов’язковість не передбачена законом. Мабуть тому, що роками у переважній більшості кандидати саме передвиборчими програмами намагалися нас переконати, що зможуть зробити усе, що бажають громадяни. Проте, можливо не усім відомо, що виписані ними зобов’язання, ні що інше, як обов’язки покладені на виборні посади - законом.Вимоги закону кандидати видавали та видають за свої особисті ідеї, ігноруючи обіцянки та не виконуючи їх після обрання.

У свою чергу, свої наміри, напрямки діяльності, організаційні питання роботи місцевої влади, що цікавлять кожного, пропоную обговорити на організованих зустрічах у передвиборчий період упродовж наступних тижнів.

Розумію, що усі стомилися від періодичних виборів. До того ж, сама виборча система у країні у достатній мірі скомпрометована. Ми живемо у надто непростий час. Очікується складна реформа місцевого самоврядування. Маючи профільну освіту, як правознавець зможу без сторонніх радників, на послуги яких вилучаються наші з вами кошти з бюджету та інші ресурси села, здійснювати правову роботу на користь громаді, забезпечуючи впровадження усіх позитивних нововведень у законодавстві.

Накопичені проблеми у повному обсязі лишаються нам для роботи від попередників. У разі підтримки більшості небайдужих мешканців-односельців, хочу справами довести, що проявляючи професійність та компетентність, можна зробити багато необхідного та невідкладного в інтересах усієї громади. Я впевнений, що разом з однодумцями, працюючи командою, можливо суттєво поліпшити ситуацію у нашому селі.

Я щиро обіцяю головне: у разі отримання більшості голосів довести, що Демидів може бути привабливим та комфортним для проживання у ньому людей різного віку - і малих і дорослих. Для цього виборцям потрібно свідомо визначитися та взяти участь у виборах 25 жовтня.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...