Главная Обратная связь

Дисциплины:


Чому я збираюся почати свою справу?БІЗНЕС-ПЛАН» РІЧАРДА ЛЕМСОНА

Американський бізнесмен вважає, що у його країні жодна поважаюча себе людина не буде вести переговори про співробітництво, якщо не отримає письмової відповіді на наступні запитання:

1. Короткий огляд (резюме) —- введення в суть пропозиції в обсязі 4-6 сторінок, що складається після написання бізнес-плану.

2. Ринок — виклад того, де, скільки й за якою ціною збираєтесь запропонувати свій продукт клієнту.

3. Продукт — його фото або малюнок і чіткий опис-характеристика продукту.

4. Конкуренція —перелік тих людей, які виробляють те саме в тій кількості; наміри щодо того, як буде поділений ринок збуту.

5. Стратегія маркетингу —виклад того, на кого розрахований продукт або послуга, а також як і де робити йому рекламу.

6. Виробничий процес — опис того, якою буде якість товару та механізм контролю, а також строки виконання.

7. Команда керуючих — організована структура фірми, де зазначено, хто та які функції в ній буде виконувати.

8. Ризик та врахування наслідків — виклад мож­ливих ситуацій, що сприяють краху, й аналіз того, за яких умов можливий порятунок, передбачувані контр-міри.

9. Стратегія фінансування — перелік джерел суб­сидій, кредитування або акціонування бізнесу.

10. Додаток (резюме).

ПРИКЛАД БІЗНЕС-ПЛАНУ К.ХЕЛМСА

У країнах ринкової економіки стало правилом: без бізнес-плану неможливо починати свій бізнес. Бізнес-план — це документ, який включає всі головні сторони діяльності підприємства: його підприємни­цькі, комерційні й соціальні проблеми. Чому потрібен бізнес-план? Як пише керівник бізнес-школи ринко­вої економіки Н.Н. Скворцов:

«Бізнес-план дає можливість не допустити помилок у прийнятті рішення. Також він формує риси ділової вдачі, характеру бізнесмена». (Скворцов Н.Н. Як роз­робити бізнес-план підприємства? — К., 1994.— С.4).

Глибоко обміркований бізнес-план — запорука успі­ху підприємця, бо він об'єднує в собі допитливий інтелект бізнесмена з його діловою захопленістю.

Ричард Лемсон вважає, що в його країні жодна поважаюча себе людина не буде вести переговори про співробітництво, якщо не отримає цей бізнес-план. Свою справу треба зробити корисною й по­трібною для інших. Однак, крім цього ще необхідно мати певний набір ділових якостей, а головне — тре­ба вміти спілкуватися з людьми.

Давно й справедливо сказано, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. У нашому випадку це означає, що для повноти картини добре б надати читачам можливість побачити зразок бізнес-плану, складеного підприємцем та використаного на прак­тиці. Отже, перед вами стислий виклад бізнес-плану, складеного починаючим підприємцем із США Кен-нетом Хелмсом (24 роки), який вирішив створити маленьке поліграфічне підприємство.Чому я збираюся почати свою справу?

Мій минулий досвід роботи за наймом, а також моя освіта та зацікавленість дозволяють мені розра­ховувати на те, що я буду здатний успішно володіти та керувати поліграфічним підприємством.

Зараз я працюю в поліграфічній фірмі середньо­го розміру й беру участь практично в усіх операціях по її управлінню. Крім того, я працював ще в декількох невеличких поліграфічних фірмах, де брав участь у реалізації та вивчав організацію найрізноманітніших видів операцій, особливо тих, що були налагоджені найкращим чином.

Завдяки навчанню в школі бізнесу університету нашого штату я здобув академічні знання в сфері бізнесу та брав участь у різного роду практичних заняттях за цією проблематикою.

Я надзвичайно зацікавлений у тому, щоб володіти й керувати своєю справою, оскільки це дозволить мені приймати рішення на основі моїх власних ідей, досвіду й досліджень. Підприємництво дає необме­жений прибуток та самозадоволення. Усе це змушує мене ставитись до своєї справи як до найважливішо­го шансу в моєму житті.

sdamzavas.net - 2018 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...