Главная Обратная связь

Дисциплины:


Майстер зведених таблиць Excel і методика створення зведених таблиць різних типів18. = 111

20. За допомогою фінансових функцій здійснюються типові фінансові розрахунки, що значно заощаджує час користувача. Аргументи фінансових функцій: 1)майбутня вартість — вартість вкладення або позики по за-вершенні усіх платежів; 2) кількість виплат — загальна кількість платежів або періодів виплат; 3)виплата — обсяг періодичних платежів по вкладенню або позиці; 4) поточна вартість — початкова вартість вкладення або позики. Наприклад, початкова вартість позики дорівнює сумі позики; 5) ставка — відсоткова ставка або знижка по вкладенню або позиці; 6) тип — режим, що показує, як здійснюються виплати (на-прикінці періоду чи на його початку). =НОРМА (к-сть платежів;виплата;поточна вартість;майбутня вартість;тип) - для розрахунку відсоткової ставки. =КПЕР(ставка; виплата; поточне значення; майбутнє значення; тип) - для розрахунку строку платежів. =БЗ (ставка; к-сть виплат; виплата; поточна вартість; тип) - вираховує майбутнє значення вкладу на основі постійної відсоткової ставки. =ПЗ(ставка; к-сть платежів; виплата; майбутня вартість; тип) - для розрахунку поточної вартості єдиної суми вкладення і фіксованих періодичних платежів. Функція ПЗ є оберненою щодо функції БЗ. =НПЗ(ставка; сумаї; сума 2; ...; сума N) - дозволяє визначити нижню межу прибутковості і використати її як критерій при оцінці найефективнішої інвестиції. (1,2,3... N — значення виплат та надходжень). =ПРОЦПЛАТ(ставка;період;к-сть періодів;поточ варт)- повертає відсотки, що їх виплачують за певний інвестиційний період.

22. Зовнішня пам'ять - пам'ять, реалізована у вигляді зовнішніх, відносно материнської плати, пристроїв із різними принципами збереження інформації і типами носія, призначених для довготривалого зберігання інформації. Пристрої зовнішньої пам'яті можуть розміщуватись як в системному блоці комп'ютера так і в окремих корпусах. Фізично зовнішня пам'ять реалізована у вигляді накопичувачів (Н), запам'ятовуючих пристроїв, призначених для тривалого (не залежить від електроживлення) зберігання великих обсягів інформації. Н = носій + відповідний привід. Привід - поєднання механізму читання-запису з відповідними електронними схемами керування. Носій - фізичне середовище зберігання інформації, зовні може бути дисковим або стрічковим. Н бувають: 1) на жорстких магнітних дисках - плоска герметично закрита коробка, всередині якої, на спільній осі, декілька жорстких пластинок круглої форми. Поверхня кожного з дисків покрита тонким феромагнітним шаром, де зберігаються дані. 2) на гнучних магнітних дисках - випускають у вигляді дискет. Носій - плоский диск зі спеціальної плівки, покритий феромагнітним шаром і поміщений у захисний конверт. Дискети використовуються для оперативного перенесення невеликих об'ємів інформації з одного комп'ютера на інший. 3) Н CD-ROM містить: електродвигун, що обертає диск, оптичну систему з лазерного випромінювача, оптичних лінз та датчиків (для зчитування інформації з поверхні диска), мікропроцесор, що керує механікою привода, оптичною системою (фокусує світовий потік) і декодує прочитану інформацію у двійковий код. 

Майстер зведених таблиць Excel і методика створення зведених таблиць різних типів

Зведені таблиці є одним з найбільш могутніх засобів MS Excel з аналізубаз даних, розміщених у таблицях чи списках. Зведена таблиця не простогрупує й узагальнює дані, але і дає можливість провести глибокий аналізнаявної інформації. Створюючи зведену таблицю, користувач задає іменаполів, що розміщаються в її рядках і стовпцях. Допускається такожзавдання поля сторінки, що дозволяє працювати зі зведеною таблицею, якзі стопкою аркушів. Зведені таблиці зручні при аналізі даних з кількохпричин:- дозволяють створювати узагальнюючі таблиці, що надають можливістьгрупування однотипних даних, підведення підсумків, підведення статичниххарактеристик записів;- легко перетворюються;- дозволяють виконувати автоматичний добір інформації;

Для того щоб створити зведену таблицю виділяємо діапазон списку.У Меню обираємо Дані – Зведена таблиця. У майстрі зведених таблиць будуть запропоновані варіанти джерел,щоб створити таблицю. Обираємо потрібне і тиснемо далі. Потім виділяємо діапазон даних і вибираємо кнопку Далі. Ми побачимо макет таблиці який буде складатися із декількох зон:зона строка,зона столбец,зона страница,зона данные.У ці зони ми перетягуємо всі необхідні нам поля із поданого поряд списку. Потім назначаємо місце, де розташуємо таблицю,це може бути або новий лист,або існуючий лист, і натискаємо кнопку Готово.

 

30. Макроси та їх призначення.Технологія створення макросів в таблицях Excel.

Макроси – це іменований вибір інструкцій, що вказують на послідовність дій.Додаток повинен вик. після запуску цього макроса. Використовують макроси для автоматизації задач або операції які необхідно часто використовувати. Макроси не використовуюютьс не залежно, а працюють лише в середовищі додатка. Макроси: 1. являють собою підпрограмою VBA.2.Створюються переважно в автоматичному режимі з подальшим редагуванням.Для того,щоб створити макрос потрібно: спланувати послідовність дій,які записуватимуться у макрос; розпочати запис макросу; встановити режим запису макросу: абсолютний або відносний; використовують дії які записуються у макрос; зупинити макрос кнопкою остановить макрос.

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...