Главная Обратная связь

Дисциплины:


Запроектованого устаткуванняДрукування запропонованої продукції буде здійснюватися на напівавтоматичному трафаретному верстаті Saturn 2538.

У напівавтоматичних машинах укладання аркуша (виробу) на друкарський стіл, його орієнтація, а також зняття відбитка здійснюється вручну а процес друкування здійснюється автоматично. Механізація процесу друкування дає змогу полегшити працю, підвищити продуктивність та поліпшити якість друку в результаті стабілізації основних параметрів — тиску ракеля, кута його нахилу, швидкості переміщення. Для цього на друкарських машинах є відповідне регулювання.

 

Рис. 6. Напівавтоматичний трафаретний верстат Saturn 2538

 

Максимальний формат друку,см 64х97
Максимальний розмір формної рами,см 106х127
Розмір робочого столу,см 89х112
Площа машини,см 138х147

Saturn — передові машини, що надають всі переваги сучасного трафаретного друку. Відмітні особливості машин цієї серії: надійна, чудово спроектована конструкція, важка сталева станина, міцний вакуумний стіл із спеціального сплаву, незалежний привід на основі двигунів з постійним моментом, що обертає.Довершена система мікропроцесорного управління дає змогу операторові легко настроювати верстат і постійно контролювати його роботу. Безліч допоміжних систем забезпечують максимальна якість друку і зручність обслуговування друкарського процесу. Верстат чудово оснащений. У стандартну комплектацію входить:

- cистема мікропроцесорного управління;

- cистема мікропроцесорного управління і самодіагностики;

- виробничі лічильники;

- незалежні сервоприводи каретки ракеля і підйому форми;

- серводвигуни з постійним моментом, що обертає;

- динамічне гальмування каретки ракеля;

- роздільне регулювання кута нахилу і зусилля притиску ракелів;

- мікрометричне регулювання зусилля притиску ракелів;

- система оптимізації витрати фарби;

- механізм автоматичного збільшення відлипання форми від відтиснення;

- регульовані утримувачі форм;

- регулювання технологічного зазору по 4х точках форми;

- прецизійні механізми приведення.

Конструкція машини

Могутня станина, що несе, з якісної сортової сталі забезпечує підвищену жорсткість і міцність конструкції. Елементи друкарського апарата виконані з легкого і міцного алюмінієвого сплаву для спокійної і плавної роботи на підвищених швидкостях. Каретка ракеля встановлена на прецизійних підшипниках і переміщається по напрямних, виконаних із загартованої легованої сталі. Висока доступність вузлів друкарської машини значно полегшує їх обслуговування і скорочує час переходу на виконання нових замовлень. 

 

Пульт управління

Система мікропроцесорного управління Programmable Logic Control дає змогу незалежно регулювати швидкості переміщення і час затримки ракелів; змінювати режим роботи зрошувального ракеля; виконувати друк в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Система управління забезпечує просте і легке програмування. Під час роботи машини мікропроцесор автоматично виконує відлік кількості задрукованих листів, в режимі реального часу контролює стан вузлів друкарської машини. Сигнали діагностичних датчиків, що надходять на мікропроцесор, про порушення роботи передаються на дисплей пульта управління з вказівкою причини неполадки.

Установка технологічного зазору

Для друку з високою графічною точністю технологічний зазор регулюється індивідуально по 4-х кутам друкарської форми, з додатковою можливістю встановлення нульового зазору.

Утримувач друкарської форми. Регульована конструкція утримувача дає змогу працювати з різними типами і розмірами друкарських рам. Швидке встановлення і надійна фіксація друкарської форми в утримувачі виконується механічними затисками. Для зручного доступу до форми утримувач легко відводиться від піднятого друкарського апарата.

Каретка Ракеля. Піднімання і опускання друкарського апарата і переміщення ракелів уздовж форми виконуються від індивідуальних серводвигунів. Робота кожного серводвигуна автоматично контролюється системою управління. Це забезпечує високу швидкість і точність друку. Механічне гальмо надійно фіксує положення каретки ракеля при підйомі і опусканні друкарської рами. Міцна вібростійка конструкція механізму каретки забезпечує високу довговічність і стабільність параметрів друку.

Система ракеля

Тиск притиску ракелів до друкарської форми регулюється роздільно точно відкаліброваними мікрометричними механізмами, що забезпечують постійність тиску притиску по всій довжині робочого ходу каретки. Регулювання кута нахилу ракелів до форми виконується незалежно від механізмів тиску. Довжина ходу ракеля регулюється двопозиційною системою сенсорів керівників приводом каретки. Налагоджування системи ракеля, виконується без використання допоміжного інструменту.

Механізми приведення

Мікрометричні гвинтові механізми забезпечують легке і точне поперечне, подовжнє і діагональне приведення задрукованих листів при одно- і багатобарвному друці. Приведення виконується регулюванням положення робочого столу щодо друкарської форми. Відлік переміщення робочого столу виконується за точними індикаторними шкалами.

Пневматична система Vacuum bed

Пневматична система дає змогу працювати в режимах розрядки і натиску повітря. У режимі розрядки лист задруковуваного матеріалу рівномірно і надійно фіксується вакуумом на робочому столі протягом всього циклу друку.

У режимі натиску повітря, на поверхні робочого столу створюється повітряна подушка, що полегшує і прискорює переміщення листів під час накладання, рівняння і знімання відтиснень. Рух повітря в системі здійснюється через спеціальну мережу каналів, виконаних у порожнині робочого столу. Широкий діапазон регулювання пневматичної системи забезпечує точне налагоджування машини для роботи з різними матеріалами. Висока продуктивність системи дає змогу створювати великі сили притиску і підйому, необхідні для роботи з важким і жорстким малоформатним листовим матеріалом.

Регулювання величини відриву форми від відтиснення

Відрив друкарської форми від відтиснення синхронізований з робочим переміщенням ракеля і виконується регульованим кулачковим механізмом автоматично. Система безпеки. Машина обладнана спеціальними огорожами, що перешкоджають доступу в зону друку під час роботи машини. При спрацьовуванні системи захисту відбувається миттєве динамічне гальмування і реверсування ходу друкарської рами.

Автоматичний аркушевивідний пристрій Sentry™ Take-Off

Призначений для автоматичного виведення задрукованих аркушів з друкарської машини. Пристрій дає змогу збільшити швидкість друку і звільнити друкаря від виконання додаткових операцій. Автоматичне знімання і виведення листів з робочого столу машини виконується кареткою з пневматичними захопленнями. Каретка змонтована на прецизійних підшипниках і в процесі роботи здійснює поворотно - поступальні переміщення по двох сталевих напрямних. Положення кожного захоплення каретки легко регулюється залежно від необхідного формату аркуша.

При виведенні листів може використовуватися як один, так і декілька захоплень. Зусилля затиску листів з високою точністю регулюється під кожен тип задруковуваного матеріалу.

Додаткові опції: Опції розташовані в порядку їх ступеня впливу на технологічність друкарського процесу.

Система безінструментального встановлення технологічного зазору— мікрометричні приведення, що дають змогу швидко і без спеціальних інструментів виставити необхідну величину технологічного зазору між формою і столом. Наявність цієї опції скорочує час операції до декількох хвилин. Виключно важлива, часто використовувана опція. Настійно рекомендується встановити..

Пневматичний еквалайзер тиску ракеля —- система динамічного регулювання тиску на друкарському ракелі. Забезпечує рівномірний тиск ракеля на задруковуваний виріб і швидку перебудову залежно від дизайну і структури задруковуваного матеріалу. Покращує якість друку. Настійно рекомендується встановити.

Педаль управління— полегшує управління верстатом в процесі роботи Синхронізовані з роботою верстата упори дають змогу стабільно позиціонувати лист на робочому столі. Застосовуються для роботи з жорсткими і щільними листовими матеріалами. Дозволяють підвищити продуктивність і зменшити час настроювання. Встановлюються тільки на заводі-виготівнику.

Комплекс заходів з установлення пневматичних фіксаторів друкарської рами— наявність пневматичних фіксаторів дає змогу швидко (миттєво) і жорстко фіксувати друкарську раму. Легко обслуговуються одним оператором. Встановлюються тільки на заводі-виготівнику. Корисна, часто використовувана опція.

Комплекс заходів з установлення пневматичних фіксаторів друкарського ракеля і зрошуючого ракеля— наявність пневматичних фіксаторів дає змогу швидко (миттєво) і жорстко фіксувати ракель одному оператору. Встановлюються тільки на заводі. Корисна, часто використовувана опція.

Системна підготовка машини для роботи з пристроєм автоматизованого виведення листа TakeOff— комплекс підготовчих заходів і встановлення додаткових пневмоциліндров в робочий стіл, електро- і пневморозводки в базову комплектацію верстата для з'єднання і узгодженої роботи в майбутньому з системою автоматизованого викиду листа. Встановлюється тільки на заводі-виготівнику. Пристрій автоматизованого виведення листа Sentry Take-Off - значно підвищує продуктивність праці друкаря. Без системи автоматичного виведення друкар з підсобним робітником досягають продуктивності близько 700 циклів/год.

З системою Sentry Take-Off один друкар може друкувати з швидкістю до 1000 циклів/год.

 

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...