Главная Обратная связь

Дисциплины:


Купол 50 кв. м. Проміжна підвісна система 

До кожної пряжці-півкільцю прив’язується по 6 строп.

Для зручності приєднання проміжної підвісної системи до скоб підвісної системи основного парашута в лямки вставлені втулки 5. Права лямка має шлевку 4 червоний або жовтогарячий кольори з позначенням типу парашута 3-5.

Приєднання проміжної підвісної системи запасного парашута за одну скобу кріплення забороняється.

Ранець

Ранець (мал. 5, 6) призначений, для укладки в нього купола зі стропами й частини вільних кінців проміжної підвісної системи.

Ранець конвертоподібної форми, виготовлений з капронового авізента (арт.56039), має чотири клапани: верхній 1, боковий лівий 23, боковий правий 8 і нижній 16. Дно ранця подвійне й має раму твердості 24 із двома виступами 18 для кріплення ранця до підвісної системи основного парашута.

До верхнього клапана ранця пришита: кишеня для ножа 2, два конуси 3, запобіжний клапан 4, для запобігання влучення тканини купола під конуси при затягуванні ранця, і ручка 7 для перенесення парашута. Із внутрішньої сторони верхнього клапана пристрочені два кутових отвороти 21, для запобігання тканини купола від забруднення, і є два прямокутних отвори 22 для виходу кінців проміжної підвісної системи з ранця.

Бокові клапани мають: два пряжки-люверси 9, дві стрічки 10 для просмикування пряжок кисневого приладу. На зовнішню сторону лівого бокового клапана нашита: кишеня витяжного кільця 20, гнучкий шланг 19, призначений для напрямку руху троса витяжного кільця в процесі висмикування й для запобігання від випадкового зачеплення.

Гнучкий шланг являє собою негерметичний рукав, виготовлений зі сталевої оцинкованої стрічки й обшитий капроновою стрічкою ЛТКкрП-40-700 сірого цвіту в одне складання. Кінці шланга зі стрічкою заправлені в ковпачки. Довжина гнучкого шланга 0,38 м.

Гнучкий шланг одним кінцем пришитий у верхньої основи бокового лівого клапана, інший кінець пропущений крізь прямокутний отвір кишені витяжного кільця й пришитий до нього в пряжки-люверса.

 

Рис. 5 Рис. 6

Ранець Ранець (внутрішня сторона)

 

Правий боковий і нижній клапани мають пластини твердості 26 для додання ранцю твердості. Нижній клапан має: дві одинарні ранцеві гуми 12, середини яких приєднані петлею-удавкою до петель 13, два люверси 14, запобіжний клапан 15, який є продовженням нижнього клапана.

Нижній і верхній клапани мають кишені 17 для заправлення клапанів при затягуванні ранця. Верхній і боковий клапани мають дротові петлі 5 для приєднання одинарних ранцевих гум 6.

Швидке розкриття клапанів ранця виробляється шістьома ранцевими гумами, що кінчаються гачками. Довжина одинарних ранцевих гум: верхнього клапана дорівнює 0,26 м, бокових клапанів - 0,37 м. нижнього - 0,425 м. На дні ранця із зовнішньої сторони, на стрічки по периметрі дна ранця, пришиті вісім дротових петель для приєднання ранцевих гум і кишеня 11 для витяжного кільця основного парашута,На внутрішній стороні ранця є шість пар незнімних гумових стільник 25 для укладання в них строп.

Витяжне кільце із двома шпильками

Витяжне кільце (мал. 7) призначено для ручного розкриття ранця парашута 3-5.

Воно вкладається в кишеню, розташована на лівому боковому клапані.

Витяжне кільце складається з кільця 1, троса 2, двох шпильок 3 й обмежники 4. Кільце трапецієподібної форми виготовлено зі сталевого прутка діаметром 0,007 м.

Для швидкого відшукування кільця виступаюча з кишені частина його пофарбована в червоний колір. Виступи, наявні на двох протилежних сторонах кільця, утримують його в кишені на ранці. Для зручності захоплення рукою ручка кільця стосовно основи відігнута на 60° і стовщена.

В кільці є два напрямні отвори, через які проходить трос, що закінчується двома шпильками. Трос закріплений у кільці за допомогою обмежника.

Шпильки троса витяжного кільця призначені для замикання люверсів на конусах ранця. Шпильки троса розташовані одна від іншої на відстані 0,09 м. Довжина кожної шпильки 0,032 м.

Довжина троса від обмежника до кінця останньої шпильки дорівнює 0,615 м.

Рис. 7 Рис. 8

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...