Главная Обратная связь

Дисциплины:


Клапан з подушкою Чохли № 1, 2, 31-клапан; 2-бокові клапана;

3-запобіжний клапан; 4- люверси;

5-кнопкі; 6-шнур ШКП-150; 7-подушка;

8-клапан з блочками

Устрій шнуровий

Устрій шнуровий призначений для замикання шпильками клапана, під укладається човен, а також для удержання човна біля парашутиста-десантника при приводненні. Він виготовлений з шнура ШКП-200, на якому змонтовані три шпильки, на півкільце та накладка яка нашивається на комбінезон парашутиста.

 

Рис. 11 Рис. 12

Устрій шнуровий Пояс запобіжний

1-накладка; 2-карабин; 1-стрічка ЛТК-44-1600; 2-пряжка;

3-шнур ШКП-200; 4-шпильки 3-замок; 4-пряжка замка

Пояс запобіжний, ремінь зброї

Пояс запобіжний служить страхуючим засобом, яке виключає випадіння із підвісної системи парашутиста-десантника при приводненні. Пояс виготовлений з стрічки ЛТК-44-1600. Один кінець прикріплений до пряжки замка 4, другий – пропущений крізь вікно корпусу замка й крізь вікно прямокутної пряжки та прикріплений до неї що позволяє проводити регулювання пояса по довжині.

Ремінь зброї призначеній для кріплення зброї на парашутисті - десантнику. Він виготовлений з стрічки ЛРТ шириною 25 мм і складається з правого та лівого ременя. На кінцях ременів закріплено по дві прямокутні пряжки, крізь які пропускаються кінці ременів, які створюють петлі для кріплення ложа та ствола зброї.

 

Рис. 13 Рис. 14

Ремінь зброї Рятувальний човен МЛАС-1”ОБ”

1-стрічка ЛТР; 2-пряжки;

3-регулируючая пряжка

Рятувальний човен МЛАС-1”об”

Авіаційний рятувальний човен МЛАС-1”об” призначений для підтримання парашутиста-десантника на плаву зі зброєю та спорядженням загальною вагою до 100 кг. Час наповнення човна 1-3 хв.

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...