Главная Обратная связь

Дисциплины:






IV.Перелік основних майстерень лабораторій, кабінетів



Графік навчального процесу

курс вересень 29.09-05.10 жовтень 27.10-02.11 листопад грудень 29.12-04.01 січень 26.01-01.02 лютий 23.02-01.03 березень 30.03-05.04 квітень 27.04-03.05 травень червень
01-07 08-14 15-21 22-28 06-12 13-19 20-26 03-09 10-16 17-23 24-30 01-07 08-14 15-21 22-28 05-11 12-18 19-25 02-08 09-15 16-22 02-08 09-15 16-22 23-29 16-12 13-19 20-26 04-10 11-17 18-24 25-31 01-07 08-14 15-21 22-28
т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в к к т в т в т в т в п п п Пп. а т в т в т в т в т в т в т в т в с т в т в т в т в т в т в т в
т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в к к т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в с т в п п п п п п п а
т т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в к к т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в т в д п а д п а д п а п п п п п п п п п д к а

 

Виробниче навчання – Н теоретичне навчання – Т Виробнича практика – П Канікули – К Державна підсумкова атестація- ДПА Поетапна атестація – ПА Державна кваліфікаційна атестація - ДКА Святковий тиждень - С

II.Зведені відомості по бюджету часу (в тижнях)

курси Професійно-теоретична підготовка Професійно-практична підготовка Державна підсумкова атестація Святкові канікули Всього навчального часу
Виробниче навчання у Навчальному закладі Виробниче навчання на виробництві Виробнича практика на робочих місцях на виробництві
Тиж. Год. Тиж. Год. Тиж. Год. Тиж. Год. Тиж. Год. Тиж. Тиж. Тиж.
- -    
- -    
- -

 



III.План навчального процесу

№ з/п Навчальні предмети за видами підготовки Розп. екзаменів Кількість годин Розподіл годин по курсах та семестрах (рік, тиждень)
всього теоретичних ЛПР 2 розряд 3 розряд 4 розряд І курс Всього годин за І курс ІІ курс Всього годин за ІІ курс ІІІ курс Всього годин за ІІІ курс
півріччя півріччя півріччя
І ІІ І ІІ І ІІ
  Види підготовок для здобуття повної загальної середньої освіти                                                          
Гуманітарна підготовка                                                              
1.1 Українська мова III         - - - -         - -      
1.2 Українська література                        
1.3 Світова література                   - - - - -      
1.4 Іноземна мова                        
1.5 Історія України III         -     -     - -      
1.6 Всесвітня історія                   - - - - -      
1.7 Правознавство           - - -     - - - - - - - -     - - - - -      
1.8 Людина і світ           - - - - - -     - - - - - - - - -     - - -      
1.9 Економіка           - - -     - - - - - - - -     - - - - -      
1.10 Художня культура           -     - - - - -     - - - - -      
Природничо-математична підготовка                                                          
2.1 Математика III                      
2.2 Астрономія         - - - - - -     - - - - - - - -     - -      
2.3 Біологія                 - - - - -      
2.4 Екологія           - - - - - -     - - - - - - - - -     - - -      
2.5 Географія             - - -     - - - - -      
2.6 Фізика                      
2.7 Хімія         - - - -         - -      
2.8 Технології                   - - - - -      
2.9 Інформатика                 - - - - -      
Фізична культура і здоров’я                      
Захист Вітчизни         - - - - - -     - - -     -      
Загальнопрофесійна підготовка                                     -                
5.1 Інформаційні технології   - - - - -     - - - - - -     - - - - -      
5.2 Правила дорожнього руху     - - - - - - -     - - - - - - - -     - - - - - -       -
5.3 Основи галузевої економіки і підприємництва     - - -     - - - - - -     - - - -      
5.4 Основи правових знань     - -     - - - - - - -     - - - - -      
5.5 Ділова етика і культура спілкування     - -                                         - - - -      
Професійно-теоретична підготовка                                                      
6.1 Технологія виготовлення одягу III              
6.2 Матеріалознавство   - - -     - - - -     -       23
6.3 Обладнання   - - - -     - - - -           34-1
6.4 Спеціальне малювання   - - - - - - -     - - - - -     - - -       15+1
6.5 Основи конструювання одягу   - - - - - - -              
6.6 Охорона праці     - - -     - - - - - - - -     - - - - -      
Професійно-практична підготовка                                                          
7.1 Виробниче навчання                    
7.2 Виробнича практика                                              
Предмети, що вільно обираються     - -                                              
Державна підсумкова атестація та інші форми контролю                                                                  
9.1 Державна кваліфікаційна атестація (поетапна атестація)                                                    
Консультації                                                                      
Загальний обсяг навчального часу(без п.10)        

Примітка:

1.Кравець 2 розряд: виробнича практика збільшена на 16 годин. 2.Вільнообираємий предмет:

Кравець 3 розряд: виробниче навчання зменшено на 24 години. «Художня обробка текстильних матеріалів»

Кравець 4 розряд: виробниче навчання збільшено на 24 години

IV.Перелік основних майстерень лабораторій, кабінетів





sdamzavas.net - 2018 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...