Главная Обратная связь

Дисциплины:


Російський драматичний театрАрхитектор Г.Г. Головченко. Є одним з найзначущіших історико-краєзнавчих об'єктів р. Луганська. Відкриття театру відбулося 26 жовтня 1939р. в приміщенні Палацу культури ім. В. І. Леніна прем'єрою «Павло Греков» Б. Войтехова і Л. Ленчу. За 60 років театру багато що чого довелося пережити, продумати. Нелегко складалася його доля, пов'язана спочатку з об'єднанням 2-х театрів в один театр з двома трупами: російської і української, а потім розміщенням двох театрів в одному приміщенні.

В серпні 1999р. російський театр зустрів свій 61 театральний сезон в колишньому, своєму власному приміщенні самостійно. Перед театром тепер відкрита перспектива творчого зростання і досягнень. На сцені театру було поставлене більше 400 спектаклів, і 25 тисяч раз глядач міг бачити гру акторів театру.

Ляльковий театр

Луганський обласний театр ляльок - улюблене місце відпочинку хлопчиськ і дівчаток, а також їх батьків, справжній Палац казок. Будівля театру - одне з кращих в Україні за архітектурним рішенням. Ідея будівництва стаціонарного приміщення для театру ляльок, створеного в 1939р., виникла в 1988р. Над її втіленням працював колектив інституту «Луганськгромадянпроект». Творчою групою керував головний архітектор проекту А.Кочевській. Над оформленням інтер'єру і зовнішнього вигляду будівлі трудилася група фахівців Луганського художньо-виробничого комбінату під керівництвом головного художника проекту К. Нерівного. Фігури веселих скоморохів, казкових персонажів прикрасили стіни театру, по своїй формі нагадує старовинний замок. Вінчає фасад чарівного палацу Золотий Півник з казки А. Пушкіна.

Над інтер'єром будівлі працювали також скульптор Е. Можаєва, що створила унікальну скульптуру феї добра; художники В. Симоненко і З. Жідель: керамічні фігурки на стінах фойє - їх рук справа. Художник Т. Попова уручну розшила завісу сцени.

Сім років йшло будівництво цієї дивної будівлі. Воно було урочисто передано театру ляльок 1 червня 1995р., в Міжнародний день захисту дітей. І з того дня зал для глядачів на 300 місць заповнюють дзвінкі дитячі голоси, сміх і радість.

Творчий колектив театру самовіддано і талановито виконує свою велику місію - захищати доброту, відстоювати справедливість, вирощувати ці благородні риси вдачі в душах своїх маленьких глядачів. Театр ляльок знаходиться на вул. Коцюбінського.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...