Главная Обратная связь

Дисциплины:


У вартість туру вже включено Егер, Будапешт та Венецію!!!УВАГА!!!! АКЦІЯ НА 16.09* !!!!

Вартість туру 79 євро + 250 грн.

Венеціанські канікули

День відпочинку на Адріатичному морі !!!

 

У вартість туру вже включено Егер, Будапешт та Венецію!!!

Вартість програми – 99 є + 250 грн.

Дати виїздів: 28.04, 03.05, 27.05*, 17.06*, 01.07*, 22.07**, 29.07**, 05.08**, 17.08**, 16.09*,20.10*, 25.11*…

1 день 08.00* - збір на ж/д вокзалі м. Львів 08.30 – виїзд групи. Переїзд до м. Егер. Фото-пауза біля монументальної неокласичної споруди головного собору міста – Егерської Базиліки. Саме тут розташований найбільший в країні орган. На зведення та оздоблення собору пішло 120 років. Поруч з Егерською святинею, на території Архієпископської резиденції, знаходиться Архієпископський палац побудований ще у XVст., навколо якого розкинувся розкішний парк. Рекомендуємо відвідання селища виноробів «Долини красивих жінок» з дегустацію та традиційним угорським обідом (20 є) – 5 сортів егерських вин та національну страву гуляш (в необмеженій кількості) - приготований в казані на відкритому вогні. Ви почуєте неймовірні легенди цього регіону, дізнаєтеся чому долина має таку незвичну назву та які сорти вин тут виготовляють. На Вас очікують різноманітні конкурси, подарунки та море хорошого настрою. Переїзд до Будапешту. Поселення в готелі. Ночівля.
2 день Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо на оглядову екскурсію Будапештом.Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор св.Матяша та знаменитий Королівський палац. Вільний час. Можливість відвідати: - купальні графа Сечені; - один з найстаріших зоопарків Європи; - музей мистецтв; - пішохідну вуличку Ваціта багато ін. місць. 21:00 - вечірня екскурсія на кораблику по річці Дунай (25 є).З бокалом шампанського під музику Штрауса Ви пропливете під ажурними мостами і загадаєте найпотаємніші бажання, які просто не можуть не збутись. 22:00 – виїзд до Італії.Нічний транзит по території Угорщини та Словенії.
3 день Ранкове прибуття до Італії. Переїзд на курорт Лідо ді Єзоло. ЦІЛИЙ ДЕНЬ - ЛІТО, МОРЕ, ПЛЯЖ !!! Відпочинок на Адріатичній Ривєрі Італії !!! 13.00 – для бажаючихвідвідання одного із знаменитих італійських - OUTLET(торгового містечка дисконтних магазинів з брендовими речима): Valentino, Baldinini, Gucci, Adidas, Intimissimi, Tezenis, Pupa (10 є). 17:00 - поселення в готелі. 20.00 - Скуштуйте на смак справжню італійську кухню. Запрошуємо всіх до ресторану готелю. Смачного !!! Ночівля.
4 день Сніданок. Виселення з готелю. Пливемо на кораблику до серця Венеції – площі Сан-Марко. Перше знайомство з Венецією – Королевою Адріатики, чарівним містом каналів і палаців ... Перед Вам відкриється Серце Венеції – площа Сан-Марко, де розташовуються найпрекрасніші будівлі міста – собор Сан-Марко і Палац Дожів, історичні кафе та Кампаніла. Недалеко від набережної підносяться дві колони – символічні ворота міста, яке раде вітати дорогих гостей. Відвідання майстерні муранського скла (3 є). 1000-літня традиція та унікальна технологія, що передається з покоління в покоління. Ви зможете побачити, як виготовляють справжнє муранське скло – найкращий сувенір з Венеції, а також почути про його історію та таємниці. Факультативна екскурсія - «Всі таємниці Венеції» (35 є). Повністю побудована на воді людьми, що насмілились кинути виклик морській стихії, Венеція не схожа ні на одне із міст. Не важливо скільки раз Ви бачили її в кіно чи рекламі; реальна Венеція виявиться більш казковою та сюрреалістичною, чим Ви могли собі уявити до цього. Неповторна суміш візантійського, готичного та ренесансного стилів з розкішними палаццо та романтичними каналами … Кожен з Вас відкриє своє неповторне місто, свою Венецію… 19.00 – збір біля автобуса. Виїзд на територію України.
5 день Транзит по території Угорщини. 18.00 - орієнтовне прибуття до м.Львів.

 У вартість програми включено: У вартість програми не включено:
- проїзд автобусом євро-класу; - проживання в готелі стандарт класу; - харчування ВВ – сніданки; - екскурсії по програмі; - супровід керівника групи. - консульський збір: 35 є + 12 грн.; - страховка (орієнтовно 5 є.); - проїзд катером до Венеції (10 євро/в одну сторону-оплата при замовленні туру!).

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...