Главная Обратная связь

Дисциплины:


ОСНОВНА ТЕРМІНОЛОГІЯПоліклініка— це лікувально-профілактичний заклад, у якому надається кваліфікована спеціалізована лікарська допомога здоровим особам і хворим, що приходять на прийом чи яких лікар відвідує вдома.

Амбулаторія відрізняється від поліклініки рівнем спеціалізації та об‘ємом діяльності. В амбулаторії лікувально-профілактичну допомогу забезпечують лікарі основних 4-5 спеціальностей: терапевти, педіатри та стоматологи, а також можуть бути хірурги і акушери-гінекологи. В амбулаторіях сімейного лікаря надають допомогу сімейні лікарі (лікарі загальної практики).

Диспансеризація— система лікувально-профілактичних заходів, яка включає активне динамічне спостереження за здоров'ям певних груп населення, вивчення умов їх праці та побуту, забезпечення правильного фізичного розвитку і збереження здоров'я, а також запобігання захворюванням шляхом проведення відповідних лікувально-профілактичних, санітарно-гігіснічних і соціальних заходів.

 

Реабілітація – це процес, метою якого є профілактика втрати працездатності, інвалідності під час лікування захворювання і допомога хворому в досягненні максимальної фізичної, психічної, професійної, соціальної та економічної повноцінності, на яку він буде здатний у рамках існуючого захворювання.

 

 

VІ План та організаційна структура заняття

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...