Главная Обратная связь

Дисциплины:


Визначити ступінь ризику через вірогідність безпечної роботиВаріант 1. Чи можуть виникнути в класах нещасні випадки протягом наступного півріччя, якщо відомо, що за 2 роки роботи у школі в чотирьох класах сталося 2 нещасні випадки.

Варіант 2. Необхідно дізнатися, чи можуть виникнути харчові отруєння впродовж восьми місяців, якщо за 3 роки роботи в 2 соціальних їдальнях сталося 7 випадків харчового отруєння.

Варіант 3. Визначити, чи може людина захворіти на грип на цій території впродовж трьох місяців, якщо в селищі міського типу за за останні 2 роки захворіло 17 осіб.

Варіант 4. У певному регіоні за 1 рік травмовано 9 осіб. Необхідно дізнатися, чи можуть виникнути травмування впродовж 2 місяців?

Варіант 5. За 5 місяців у чотирьох містах сталося 6 випадків суїциду. Необхідно дізнатися, чи може виникнути така небезпечна подія впродовж наступного року?

Варіант 6. За останній місяць у м. Житомирі сталося 43 ДТП, у яких загинуло 9 чоловік. Визначити, чи можуть виникнути такі випадки протягом року?

Варіант 7. У 4 будинках за 2,5 роки сталося 5 аварій водопровідної системи. Необхідно дізнатися, чи може виникнути така небезпека впродовж півріччя?

Варіант 8. За 4 місяці роботи на висотних будинках в 5 бригадах сталося 2 нещасних випадки. Визначити, чи можуть виникнути в цих бригадах небезпечні події наступного року?

Варіант 9. Чи можуть потрапити в автомобільну аварію пішоходи в селі впродовж півріччя , якщо за останні 1,5 року у 2 селах було травмовано 4 особи.

Варіант 10. У 2 містах за 3 місяці сталося 4 випадки самогубств. Чи можуть виникнути самогубства впродовж 1 року?

Варіант 11. За 4 роки роботи в двох бригадах мулярів сталося 10 нещасних випадків. Необхідно дізнатися, чи можуть виникнути в цих бригадах протягом наступного року нещасні випадки на виробництві.

Варіант 12. У певному регіоні на «Будівельно-монтажній фірмі «Житлобуд-1» за 1 рік травмовано 9 осіб. Необхідно дізнатися, чи можуть виникнути травмування впродовж 2 місяців?

Варіант 13. Чи можуть виникнути в класах нещасні випадки протягом наступного півріччя, якщо відомо, що за 2 роки роботи у школі в чотирьох класах сталося 2 нещасні випадки.

Варіант 14. Необхідно дізнатися, чи можуть виникнути харчові отруєння впродовж восьми місяців, якщо за 3 роки роботи в 2 соціальних їдальнях сталося 7 випадків харчового отруєння.

Варіант 15. Визначити, чи може людина захворіти на грип на цій території впродовж трьох місяців, якщо в селищі міського типу за за останні 2 роки захворіло 17 осіб.

Варіант 16. За 5 місяців у чотирьох містах сталося 6 випадків суїциду. Необхідно дізнатися, чи може виникнути така небезпечна подія впродовж наступного року?Варіант 17. За останній місяць у м. Житомирі сталося 43 ДТП, у яких загинуло 9 чоловік. Визначити, чи можуть виникнути такі випадки протягом року?

Варіант 18. У 4 будинках за 2,5 роки сталося 5 аварій водопровідної системи. Необхідно дізнатися, чи може виникнути така небезпека впродовж півріччя?

Варіант 19. За 4 місяці роботи на висотних будинках в 5 бригадах сталося 2 нещасних випадки. Визначити, чи можуть виникнути в цих бригадах небезпечні події наступного року?

Варіант 20. Чи можуть потрапити в автомобільну аварію пішоходи в селі впродовж півріччя , якщо за останні 1,5 року у 2 селах було травмовано 4 особи.

Варіант 21. У 2 містах за 3 місяці сталося 4 випадки самогубств. Чи можуть виникнути самогубства впродовж 1 року?

Варіант 22. За 4 роки роботи в двох бригадах мулярів сталося 10 нещасних випадків. Необхідно дізнатися, чи можуть виникнути в цих бригадах протягом наступного року нещасні випадки на виробництві.

Варіант 23. Чи можуть виникнути в класах нещасні випадки протягом наступного півріччя, якщо відомо, що за 2 роки роботи у школі в чотирьох класах сталося 2 нещасні випадки.

Варіант 24. Необхідно дізнатися, чи можуть виникнути харчові отруєння впродовж восьми місяців, якщо за 3 роки роботи в 2 соціальних їдальнях сталося 7 випадків харчового отруєння.

Варіант 25. Визначити, чи може людина захворіти на грип на цій території впродовж трьох місяців, якщо в селищі міського типу за останні 2 роки захворіло 17 осіб.

Варіант 26. У певному регіоні за 1 рік травмовано 9 осіб. Необхідно дізнатися, чи можуть виникнути травмування впродовж 2 місяців?

Варіант 27. За 5 місяців у чотирьох містах сталося 6 випадків суїциду. Необхідно дізнатися, чи може виникнути така небезпечна подія впродовж наступного року?

Варіант 28. За останній місяць у м. Житомирі сталося 43 ДТП, у яких загинуло 9 чоловік. Визначити, чи можуть виникнути такі випадки протягом року?

Варіант 29. У 4 будинках за 2,5 роки сталося 5 аварій водопровідної системи. Необхідно дізнатися, чи може виникнути така небезпека впродовж півріччя?

Варіант 30. У 2 містах за 3 місяці сталося 4 випадки самогубств. Чи можуть виникнути самогубства впродовж 1 року?

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...