Главная Обратная связь

Дисциплины:


У якому реченні порушено синтаксичні норми?А. Зброя готується до перевірки заздалегідь.

Б. Документи відправляються на додаткову експертизу.

В. Підсудним гарантується право захисту.

Г. Затримання проводиться вісімдесятьма військовослужбовцями оперативного відділу.

Зазначте правильний варіант речення.

А. Під час несення служби в прикордонному наряді «Прикордонний патруль» старшим прикордонного наряду пр-ком Коваленко І. І. в прикордонній смузі була виявлена невідома особа.

Б. Під час несення служби в прикордонному наряді «Прикордонний патруль» старший прикордонного наряду пр-к Коваленко І. І. в прикордонній смузі виявив невідому особу.

В. Перебуваючи в прикордонному наряді «Прикордонний патруль», старшим прикордонного наряду пр-ком Коваленком І. І. в прикордонній смузі було виявлено невідому особу.

Г. Під час несення служби в прикордонному наряді «Прикордонний патруль» старшим прикордонного наряду пр-ком Коваленко І. І. в прикордонній смузі було виявлено невідому особу.

Яке речення побудовано правильно?

А. Аналогічна ситуація має місце і в Російській Федерації, територія якої активно використовується громадянами Китаю як канал спрощеного безвізового туристичного обміну.

Б. Відповідно до законодавства нелегальними мігрантами слід вважати усіх громадян іноземних держав, які не пройшли у відповідні терміни реєстрацію в органах внутрішніх справ.

В. З метою викриття самообмови підозрюваного можуть проводитися: детальний повторний допит, перевірка свідчень на місці події, очна ставка, слідчий експеримент та ін.

Г. Збільшення кількості злочинів, які вчиняються нелегальними мігрантами.

 

У котрому рядку вжито невластиву українській мові пасивну конструкцію?

А. Нами написані дві контрольні роботи.

Б. Ми написали дві контрольні роботи.

В. Ми намагалися написати дві контрольні роботи.

Г. Нам дозволили написати дві контрольні роботи.

У котрому реченні немає порушень синтаксичних норм?

А. Копiя протоколу затримання направлена прокурору Закарпатської областi та військовому прокурору Ужгородського гарнізону.

Б. Даним громадянином був пред’явлений на паспортний контроль закордонний паспорт громадянина Польщі АF 6616815, в якому присутні ознаки заміни фотокартки.

В. 5 червня 2008 року в Люксембурзі підписана Спільна Декларація по Партнерству між Республікою Молдова і Європейським Союзом.

Г. У випадку, якщо виконання військового обов’язку суперечить релігійним переконанням громадянина, військову службу потрібно замінити альтернативною.

У котрому рядку правильно побудовано речення?

А. Протоколи зборів підписуються головуючим і секретарем зборів.

Б. Його побито Мельничуком близько 13.30 в понеділок.

В. Мною прийнято рішення щодо дозволу виходу МКаМО на службу.

Г. Близько 3.30зловмисниками було закидано поліетиленовими пакункамиз вогненебезпечною рідиною будинок в селі Тинному.

Д. Голова ДПСУ підписав директиву про заходи щодо удосконалення інтегрованого управління кордонами.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...