Главная Обратная связь

Дисциплины:


Знайдіть правильний варіант побудови складного реченняА. У пункті 11 названих принципів йдеться про те, що норми і положення про застосування вогнепальної зброї щодо підтримання правопорядку повинні передбачати попередження, що у певних випадках даються перед пострілом із вогнепальної зброї.

Б. У пункті 11 зазначених принципів йдеться про те, що норми і положення щодо застосування вогнепальної зброї для підтримання правопорядку повинні передбачати попередження, які у певних випадках потрібно давати перед пострілом із вогнепальної зброї.

В. У пункті 11 даних принципів йдеться про те, що норми і положення щодо застосування вогнепальної зброї щодо підтримання правопорядку повинні передбачати попередження, що у певних випадках даються перед пострілом із вогнепальної зброї.

Г. У пункті 11 існуючих принципів йдеться про те, що у нормах і положеннях про застосування вогнепальної зброї для підтримання правопорядку потрібно передбачити попередження, що у певних випадках даються перед пострілом із вогнепальної зброї.

Знайдіть правильний варіант побудови складного речення.

А. У с. Заточчя Івано-Франківської області старший прикордонного наряду Бойчук С. Я., намагаючись затримати мешканця цього села, який був нетверезий і не зважав на попередження, змушений був застосувати силу.

Б. Ситуація, яка склалася у с. Заточчя Івано-Франківської області, коли старший прикордонного наряду Бойчук С. Я. намагався затримати мешканця цього села, що був нетверезий і так як не зважав на попередження, то довелося застосувати силу.

В. Ситуація, яка склалася у с. Заточчя Івано-Франківської області, полягала в тому, що старший прикордонного наряду Бойчук С. Я. намагався затримати мешканця цього села, який був нетверезий і не зважав на попередження, тому довелося застосувати силу.

Г. У с. Заточчя Івано-Франківської області старший прикордонного наряду Бойчук С. Я. намагався затримати мешканця цього села, який був нетверезий і не зважав на попередження, то довелося застосувати силу.

ТЕМА 8. ПУНКТУАЦІЙНІ НОРМИ

У котрому рядку правильно розставлено розділові знаки?

А. В оборонно-сторожових фортецях стояли невеликі гарнізони, а у приморських місцях крім того постійно перебували так звані «морські стражники», на яких покладались ті ж завдання, що й на колег на сухопутних ділянках.

Б. В оборонно-сторожових фортецях стояли невеликі гарнізони, а у приморських місцях, крім того, постійно перебували так звані «морські стражники», на яких покладались ті ж завдання, що й на колег на сухопутних ділянках.

В. В оборонно-сторожових фортецях стояли невеликі гарнізони, а у приморських місцях, крім того, постійно перебували так звані «морські стражники» на яких покладались ті ж завдання, що й на колег на сухопутних ділянках.

Г. В оборонно-сторожових фортецях стояли невеликі гарнізони, а у приморських місцях, крім того, постійно перебували так звані «морські стражники», на яких покладались ті ж завдання що й на колег на сухопутних ділянках.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...