Главная Обратная связь

Дисциплины:


Короткий опис кресленьПередумови винаходу і винахід безпосередньо, у тому числі його різні особливості і манера їх отримання, стане очевиднішим і краще зрозумілим з посиланнями на наступний опис втілень винаходу, узятого в з'єднанні з супроводжуючими малюнками, на яких:

РИС. 1 показана блок-схема системи з варіантів здійснення винаходу, в якому ретрансляційна станція має автоматичний загальний резервний канал системи комутації для сигналів різних типів модуляції;

РИС. 2 - системна блок-схема, що показує більш докладно приклад блоку детекторної схеми на РИС. 1;

 

 

РИС. 3А показує спектр отриманого FM модульованого сигналу і його відношення до виявлених вихідних напруг цих трьох датчиків(детекторів), показаних у РИС. 2;

РИС. 3B показує спектр отриманого QAM модульованого сигналу і його відношення до виявлених вихідних напруг цих трьох датчиків(детекторів), показаних у РИС. 2;

РИС. 4 показує системну блок-схему попереднього обладнання ретрансляційної станції, що має загальну резервну систему перемикання каналу для сигналів різних типів модуляції, якою керують віддалені сигнали.

Опис

Спочатку буде обговорена загальноприйнята техніка , як фундаментальна. РИС. 4 описує ретрансляційну станцію для багатоканальної системи, що має загальну резервну систему перемикання каналу для сигналів різних типів модуляції.Мікрохвильовий сигнал, прийнятий антеною 50, введений до демультиплексора 41, такому ж, як частотний демультиплексор. Демультиплексор 41 розподіляє сигнал у приймачі 42-1, 42-2, 42-3.

Вихід приймача 42-1 подається на вхід регалярного QAM- каналу, а вихід приймача 42-3 подається на вхід регулярного FM- каналу, вони обидва показані так,як використовується в даний час. На виході приймача 42-2 вводиться загальний резервний канал сигнал якого може бути переключено в міру необхідності між додатковими шляхами передачі, перемикаючи схеми 43 і 46. Перемиканням схем 43 і 46 керує система перемикання сигналів 45.

У регулярного каналу QAM і верхньої гілки загального резервного каналу відповідно є демодулятор / модулятори QAM 44-1, 44-2, тоді як у регулярного каналу FM і нижньої гілки загального резервного каналу відповідно є прямий шлях для сигналів FM. Кожен канал призводить до відповідного передавача 47-1, 47-2, 47-3 і, виходи яких введено в мультиплексом 48, що живить передавальну антену 52.

У FM -сигналів в каналах ретрансляційної станції є зручна властивість, якість сигналу залишається вище заданого мінімально допустимого значення, тобто вони можуть бути подані безпосередньо на передавач, наприклад, передавач 47-3. Таким чином, вони можуть бути повторно передані без демодуляціїім. Але у випадку QAM- сигналів, щоб перешкодити тому їх затуханню, вони повинні демодулюватись, і модульовані хвилі мають відтворитись перш, ніж вони зможуть бути повторно промодульовані для передачі. Таким чином QAM шляхи передачі, використовують кожного разу QAM демодулятор / 44-1 модулятор, 44-2.Тому система перемикання сигналів 45 забезпечена у загальній резервній системі перемикання каналу, щоб керувати необхідним перемиканням по-іншому модульованих сигналів у відповідні додаткові шляхи. Крім того, у звичайній системі, одна з граничних станцій в реле повинна зберігати цю систему управління 45 поінформованою, про те, який тип модуляції використовується на резервному каналі. Це виконується, додаванням такої інформації до головного сигналу перш, ніж послати його.

Іншими словами, коли ретрансляційна станція використовує такий загальний резервний канал системи комутації, вона зазвичай повинна додатково включати в себе пристрої, здатні генерувати сигнал управління перемиканням сигналу у відповідь на перемикання інформації, вбудованої в основний сигнал, отриманий від віддаленої станції терміналу. В Цьому є недолік, що полягає у збільшенні складності, а також вартості одиниці ретрансляційної станції.

Опис кращого варіанта втілення винаходу.

Як показано на РИС. 1, у мікрохвильовій станції, побудованої відповідно до принципів цього винаходу, є приймальну антену 50, яка забезпечує вхід до демультиплексора 1, що розподіляє сигнал у приймачі 2-1, 2-2, і 2-3. Виходи приймачів 2-1 і 2-3 відповідно введені до регулярного QAM і каналам FM; обидва показані так, як вони використовується в даний часВихід приймача 2-2 введений до загального резервного каналу, сигнал якого можна перемкнути в міру необхідності між додатковими шляхами передачі, перемикаючи схеми 3-1 і 3-2, детекторною схемою 6. У регулярного каналу QAM і верхньої гілки загального резервного каналу відповідно є демодулятор / модулятори QAM 44-1, 44-2, тоді як у регулярного каналу FM і нижньої гілки загального резервного каналу відповідно є прямий шлях для сигналів FM. Кожний канал веде до відповідного передавача5-1, 5-2 і 5-3, вихід якого з'єднаний в якості входу у мультиплексор 7, який живить передавальну антену 52.

Сигнал від демультиплексора 1, для загального резервниго каналу, проходить приймач 2-2 і надсилається на схему перемикання 3-1 і детекторну схему 6. Вимірювальний контур 6 визначає тип модуляції вхідного сигналу і посилає відповідний сигнал управління для активації контактних схем 3-1 і 3-2, щоб налаштувати резервний канал для QAM або FM-модульованих сигналів.

РИС. 2 показує втілення детекторної схеми 6, тоді як на РИС. 3А і 3В відповідно ілюструють відношення FM або QAM спектрів сигналів в загальному резервному каналі і виявленої V.sub вихідної напруги - .., V.sub.0 і V.sub + детекторів 64, 65 і 66.

Як можна зрозуміти з РИС. 3A і 3B, спектр сигналу в загальному резервному каналі явно відрізняється в залежності від типу модуляції.

Щоб виявити ці відмінності в спектрі, інтенсивність сигналу знімають принаймні в 3 точках f.sub -., F 0, і f.sub. + на осі частот датчиками 64, 65 і 66, , які разом відповідно виводять ряд виявлених напруг V.sub -., V.sub.0 і V.sub. +. Оцінююча схема 67 (рис. 2) визначає, чи є тип модуляції QAM або FM на основі відносної різниці в цьому наборі вихідних напруг. Оцінююча схема 67 виробляє відповідний сигнал керування для управління комутаційними схемами 3-1 і 3-2.

Наприклад, коли виявлена ​​V.sub.0 вихідна напруга пов'язаний з центральною частотою f.sub.0 суттєво вище, ніж амплітуди напруг V.sub + і V.sub - , відповідно пов'язані з високими і низькими частотами, оцінююча схема 67 може генерувати сигнал управління, щоб перемикання схем 3-1 і 3-2 налаштувати загальний резервний канал для FM. Але якщо виявлена V.sub.0 вихідна напруга не буде істотно вище, ніж амплітуди напруг V.sub V.sub + і - ., оцінююча схема 67 може генерувати сигнал управління, щоб перемиканням схем 3-1 і 3-2 налаштувати загальний резервний канал для QAM.

Тому РИС. 2 показує, що сигнал від приймача 2-2 введений до ряду смугових фільтрів 61, 62 і 63 для того, щоб відповідно пропустити вузький діапазон частот в кожній з необхідних пробних точок (f.sub -., F 0, F . суб. +) на спектрі частот. Потім датчики 64, 65 і 66 перетворюють енергію сигналу в точці відбору проб у відповідні виявлені V.sub вихідні напруги -., V.sub.0 і V.sub + .

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...