Главная Обратная связь

Дисциплины:


Д.М. До нових зустрічей!Танці

Сніжинка: - Але поки я до вас поспішала, у мене кудись пропали слова з новорічних віршів! Тепер я не можу їх до кінця прочитати. Ви мені допоможете їх відшукати?

Діти: - Так!

Сніжинка: - Давайте я буду їх читати, а ви будете говорити, яких слів не вистачає. (Сніжинка повинна читати новорічні рядочки, а закінчення не говорити, діти повинні самі здогадуватися і відповідати).

Сніжинка: -діти .а чого не вистачає на нашій ялиночці

Діти :Вогнів

Сніжинка: Скажемо всі разом «Раз, два, три, ялинонько, гори»

(запалили вогники. Вбігають Вовк і заєць)

Заєць: -Доброго дня, дітлахи!

.Діти: -Доброго дня!

Вовк: -Доброго дня! (дуже сумним голосом)

Заєць: -Діти, поки ми до вас поспішали, нас по дорозі зустріла зла чаклунка і зачарувала нашого вовка, тепер він сумує і не хоче веселитися! Давайте ми йому допоможемо!

Діти: - Давай!

Сніжинка: - Заєць, а як ми зможемо допомогти, ми ж не знаємо ніяких чарівних слів, щоб звільнити від чар

Заєць: - А ось і знаєте! Ми просто всі разом станемо в хоровод і заспіваємо пісню

(Всі встають в коло і починають співати пісню. (Вовк спершу, ходить сумний, а коли починається приспів встає разом з дітьми в хоровод і теж співає пісню, але вже веселий, а коли закінчується пісня все йдуть на свої місця)

.Вовк: - Діти, велике вам спасибі! Я вже думав, що ніколи не зможу веселиться і святкувати Новий рік! А давайте тепер пограємо в сніжки!

Гра «Сніжки» (правила гри говорять ведучі)

Сніжинка: - Чудово ми з вами пограли, діти, чи не так? Але ми, здається, щось забули? Але я ніяк не можу згадати що!

Вовк: - Сніжинко, а давай ми тобі нагадаємо, я буду задавати дітям питання, а ви всі разом будете відповідати,. (Вовк починає згадувати кілька загадок про Діда Мороза)

 

- Кто ребятам красит нос?

- Кто нам елочку принес?

-Кто снежок посеребрил?

- А кто двойку получил?

- Кто насыпал белый снег?

- Кто конькам дал быстрый бег?

- Кто сковал озера льдом?

- А кто стекло разбил снежком?

 

 

.Сніжинка: - Я згадала, я згадала, на нашому святі не вистачає Діда Мороза та снігуроньки!

Заєць: - Правильно, так давайте ми їх покличемо! (І діти починають кликати Діда Мороза і Снігуроньку, але ніхто не приходить).

Сніжинка: - Як же нам бути, новий рік буде без Діда Мороза? А як же подарунки?

Вовк: - А давайте я буду Дідом Морозом!

Заєць: - А я буду Снігуронькою! (І тут включається пісня «Розкажи, снігуронька, де була» і Вовк із Зайцем починають співати і танцювати і коли пісня закінчується, лунає сильний стукіт у двері і заходить Дід Мороз).Д.М.: - Хо-хо-хо! Доброго дня, діти, я чув, ви мене кликали?

Всі: - Так!

Д.М.: - З новим роком вітаю! І всіх благ я вам бажаю! Щастя море і добра, Ану швидко дітвора, Пограти зі мною пора!

Сніжинка: - Діти, а давайте пограємо разом з Дідусем Морозом! Він зараз нас буде морозити, а ми йому перешкодимо! (гра «Ніс,ніс, рот»)

.Д.М.: - Які діти молодці!! (І дід мороз роздає дітям по цукерці). Я до вас прийшов, правда один, моя Снігуронька кудись пропала і я не можу її ніде знайти. Ви її не бачили?

Всі: - Ні!

Сніжинка: - Діти, а давайте ми потанцюємо ,а потім всі разом покличемо Снігуроньку (Танець старших дівчаток)

- Снігуронько! Снігуронько! Снігуронько! (І тут з'являється Баба Яга, переодягнена в Снігуроньку)

.Баба Яга: - Доброго дня, діти! Поки я до вас йшла, я мало не заблукала, але потім я почула, як ви мене кличете і ось я тут

Сніжинка: - Снігуронька, а це точно ти?

Баба Яга: - Звичайно, хіба не видно?

Заєць: - А мені здається, що це переодягнена Баба Яга. діти, а ви як думаєте, хто це?

Діти: - Баба яга!

Д.М.: - Що стара, знову за своє? Знову хочеш всім нам свято зіпсувати, одні біди від тебе! Іди звідси і приведи нам справжню снігурку!

Баба Яга: - Ну що ви діти, я ж просто хочу святкувати новий рік разом з вами! Вибачте мене, я більше не буду нікого зачаровують! Я почула, як тут дітвора веселиться, і теж захотіла разом з ними пограти!

Заєць: - Дідусь Мороз, давай ми її пробачимо і залишимо у нас на святі, може вона й справді виправилася? Діти, а ви як думаєте? Можна їй вірити?

Діти: - Так!

Д.М.: - Але спочатку ти нам приведи справжню снігурку! (І Баба Яга йде, щоб привести Снігуроньку).

Сніжинка: - Діти, а давайте ми заспіваємо пісню, поки Баба Яга пішла за Снігуронькою. (Всі діти і учасники встають в хоровод і співають пісню №3)

Снігуронька: - Доброго дня, діти! Всіх я бачити дуже рада, До вас на свято я поспішала І в пастку попала! Зла Баба Яга, викрала мене, Але потім раптом відпустила І пробачення попросила! Діти і, а давайте всі разом трішки пограємо,а наш Дідусь Мороз скаже, хто краще

Д.М. Наступний наш конкурс гра называется "Елочка".

Конкурс "Елочка". (проводять ведучі)

Командам выдаются коробки с игрушками, серпантином и мишурой. Один из членов команды будет "елочкой". Задача остальных участников нарядить "елочку"

 

(Дід Мороз повинен всіх похвалити).

Д.М.: - Ах, які ви всі молодці, мені так сподобалося, я навіть не можу вибрати найкращу ялинку.всі так старалися, ось вам за це по маленькій солодощі. (Дід Мороз повинен всім роздати по цукерці).

Снігуронька: - Дідусю Морозе, ось ти який хитренький, ми всі танцювали, а ти ні! Давай тепер ти станцюєш для нашої дітвори,. Ти згоден?

Д.М.: - Звичайно, згоден, я теж люблю отримувати подарунки!Снігуронька: - Діти, а ви згодні?

Діти: - Так! (І тут включається весела пісня, на півхвилини і Дід ​​Мороз повинен смішно станцювати).

Вовк та Заєць: - Ну, дідусь, ти нас розсмішив!

Заєць: - Діти, а тепер давайте кожен клас покаже, який подарунок ви підготували для Діда Мороза (Після того як всі покажуть , Баба Яга теж підходить до Діда Мороза).

Баба Яга: - А чому мені ніхто не дає подарунок, я теж хочу, я навіть можу потанцювати для тебе!

Д.М.: - Ну давай, стара, танцюй , коли не жартуєш!

Баба яга танцює разом з дітьми

(Дід Мороз дякує бабі язі та дітям за танець.

.Д.М.: - Ой , які ж ви молодці і танцюєте, і співаєте, і в ігри граєте, і загадки відгадуєте., і навчаєтеся гарно. І батькам дякую за це. Але мені пора з вами прощатися!

Сніжинка: - Дідусю Морозе, ти зачекай, діти з тобою ще хоровод не водили! Давай ми всі разом заспіваємо пісню і поводимо хоровод!

Д.М. До нових зустрічей!

.Всі: - До побачення!Веселого свята!

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...