Главная Обратная связь

Дисциплины:


Фірмовий стиль підприємстваФірмовий стиль — це набір постійних дизайнерських (кольорових, графічних), словесних і типографських елементів, які забезпечують візуальну й смислову єдність діяльності, внутрішнього змісту й зовнішнього оформлення компанії.

− Фірмі, що починає, навряд чи дуже необхідні теки з фірмовим стилем, можна обійтися звичайними швидкозшивачами. А ось товарний знак (графічне або словесне накреслення) з обов’язковою реєстрацією, швидше за все, необхідні, якщо фірма збирається, так би мовити, в довге плавання по бурхливому морю ринку товарів і послуг.

− Товарний знак або логотип це точка для розробки всього іншого. Якщо потім фірма змінює схему верстки рекламного оголошення або фірмові кольори - все одно її товарний знак залишиться і нагадуватиме покупцям і партнерам про цю фірму.

− При формуванні фірмового стилю можна дотримуватися наступних принципів. Спочатку - виділити головне, створити певний образ шляхом розробки стилеутворюючих констант, а потім (в міру необхідності) розробляти нові складові фірмового стилю і виготовляти ті або інші його носії. Найголовніше в поетапному замовленні або виготовленні елементів і носіїв фірмового стилю - це все-таки витримати єдиний стиль, який працював би на вибраний образ фірми.

− Фірмовий стиль допомагає споживачам орієнтуватися в потоці інформації, швидко й безпомилково знаходити товар фірми, що вже завоювала їхню довіру; дозволяє фірмі з меншими витратами виводити на ринок нові товари; сприяє активізації корпоративного духу, єднає співробітників, створює почуття причетності до спільної справи, «фірмовий патріотизм»; позитивно впливає на естетичний рівень і візуальне середовище фірми.

Фірмовий стиль підприємства «АТБ- Маркет» є уже сформований та широковідомий на території України,

− Недоліками у формуванні фірмового стилю є упущення одного із його головних елементів, а саме аудіобразу, який є взагалі невідомий серед споживачів продукції.

− Також залишає бажати кращого веб-сайт підприємства, який майже не заповнений конвентом і виглядає досить примітивно порівняно із сайтами конкурентів.

− «АТБ- Маркет» для просування свого фірмового стиля варто відкрити ресторани, де готують живе пиво, вдосконалити, один із головних атрибутів в сучасному рекламному середовищі – веб-сайт, який варто написати на основі flash-техгологій, на якому б його відвідувачі могли в реальному часі спостерігати за виробничим процесом на підприємстві в будь-який період дня.

− Для того щоб фірмовий стиль «АТБ- Маркет» набув широкої популярності також варто було б розширити коло споживачів своєї продукції. Адже за рахунок збільшення кількості покупів цієї продукції зростає престиж цієї торгової марки, і підприємства в цілому.

− Було б бажано залучати промоутерів для реклами по супермаркетах та місцях великого скупчення людей.

Молоді хлопці та дівчати можуть розповідати про продукцію потенційним споживачам і тим самим робити фірмовий стиль більш впізнаним і, звичайно, переконувати придбати саме цей товар.

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...