Главная Обратная связь

Дисциплины:


Експертний огляд автотранспорту на наявність вибухових пристроїв 

Експертний огляд автотранспорту на наявність вибухових пристроїв має деякі особливості, які ускладнюють проведення робіт:

 складність конструкції автомобіля, наявність в ній великої кількості важкодоступних місць для візуального огляду;

 складність дистанційного відмикання та відчинення дверей, капоту, багажника, вікон автомобіля;

 застосування для вчинення вибухів в автомобілях, як правило, вибухових пристроїв складної конструкції (радіокеровані, міни-пастки);

 необхідність дотримання надзвичайної обережності при відчиненні тих чи інших відсіків автомобіля з-за можливості підключення їх рухомих частин до датчиків цілі;

 різноманітність можливих місць встановлення вибухових пристроїв.

Створити єдину для всіх типів автотранспорту деталізовану методику з його огляду на наявність вибухових пристроїв неможливо. Перспективним є використання у практичній роботі методично вивіреної послідовності процедур, що забезпечать повний комплекс заходів, які необхідно здійснити у разі загрози вибуху в автомобільному транспорті.

Основні елементи конструкції автотранспорту, на які необхідно звертати увагу під час експертного огляду, надані на відповідних схемах (рис. 5.8, 5.9, 5,10).


 
 
Рис. 5.9. Схема місць, можливого розміщення вибухових пристроїв в вантажному автомобілі


Загальні вимоги.

 

У залежності від обсягу робіт та термінів їх виконання визначається кількість пошукових груп, які одночасно будуть проводити огляд. До складу груп можуть залучатися кінологи зі спеціальними собаками.

Прийоми огляду залежать від підстав для його проведення.

Під час реагування на повідомлення про підготовку вибуху огляд починається з найбільш уразливих місць, виходячи з отриманої первинної інформації про об’єкт посягань.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...