Главная Обратная связь

Дисциплины:


Зовнішній візуальний огляд автомобіля за ярусами.Зовнішній огляд автомобіля при безпосередньому наближенні до нього. Цей огляд рекомендується здійснювати групою у складі до 3-х вибухотехніків.

З них: 1 фахівець - керівник групи, 2 фахівці - оглядова група. Схема початкового розміщення фахівців наступна (рис. 5.12):

керівник групи – на пункті управління;

фахівець № 1 – біля правого переднього колеса автомобіля на відстані 1 м;

фахівець № 2 – біля заднього лівого колеса автомобіля на відстані близько 1 м.

 

 

Фахівець № 2

 

 

Фахівець № 1

Рис. 5.12. Схема розміщення вибухотехніків

 

 

Керівник групи і фахівці повинні бути екіпіровані засобами індивідуального захисту, а фахівці мати дзеркала, відеоприлади (“Телескоп”, “Лоза” тощо) або інші пристрої для огляду важкодоступних місць автомобіля (днище, бампери тощо).

За командою керівника групи фахівці № 1 та № 2, рухаючись назустріч один одному, починають одночасний огляд конструкції автомобіля за наступними ярусами (рис. 5.13):

а) поверхня, на якій розміщений автомобіль;

б) нижня частина автомобіля (днище, трансмісія, бампери, вихлопна труба);

в) корпус автомобіля від поверхні, на якій він розміщений, до нижнього рівня засклення салону (особлива увага звертається на простір надколісних арок та внутрішню частину коліс, заправну горловину, місця примикання дверей, кришки багажника та капоту автомобіля до його корпусу);

г) корпус автомобіля від нижнього рівня засклення до даху салону та, за можливості, салон автомобіля, огляд якого здійснюється через його засклення. При цьому особлива увага звертається на місця примикання дверей автомобіля до його корпусу);

д) дах автомобіля з розташованими на ньому люками, системами забору повітря та іншими пристосуваннями, які належать певному типу кузова.

 

 

 

 

Під час огляду фахівці доповідають керівнику групи про виявлені підозрілі предмети або інше, на що слід звернути увагу. Закінчивши зовнішній огляд конструкції автомобіля, фахівці зупиняються на початкових позиціях і доповідають керівнику групи про закінчення огляду.

Під час проведення огляду вибухотехніки повинні звертати на найбільш імовірні місця розміщення злочинцями вибухових пристроїв на зовнішній поверхні автомобіля
(рис. 5.14):

 простір надколісних арок (1);

 бак з пальним (2) або його проекція на днище автомобіля;

 проекція сидіння водія або пасажирів на днище автомобіля (3);

 внутрішня поверхня переднього та заднього бамперів (4);

 проекція багажника на днище автомобіля (5);

 проекція відсіку двигуна на днище автомобіля (6);

 вихлопна труба (7);

 під захисною кришкою горловини паливного баку (8);

 

 

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...