Главная Обратная связь

Дисциплины:






Розрахунок режиму обтисків



РОЗРАХУНКОВА ЧАСТИНА

Вихідні дані:

h0 = 780 мм

hк = 140 мм

b0 = 1400 мм

bк = 1250 мм

Марка сталі – 08Ю

2.1.1 Знаходимо катаючий діаметр з урахуванням переточування валків

Dк = 0,9 · Dв

Dк = 0,9 · 1150 =1035 мм

2.1.2 Визначаємо величину середнього обтиску за прохід

Приймаємо α = 18°, виходячи з властивостей марки сталі і даних підприємства

h сер = Dк (1 – cos α)

h сер =1035 (1 –cos18°) = 50,71 мм

2.1.3 Визначаємо сумарний обтиск

h = h0 – hк де,

h0 – початкова товщина

hк – кінцева товщина

h = 780 – 140 = 640 мм

2.1.4 Визначаємо число проходів

n =

n = = 12,62 Приймаємо 13 проходів

2.1.5 Розподіляємо абсолютний обтиск по проходах в горизонтальних валках.

h = h1 +h2 +h3 +h3 +h4 +h5 +h6 +h7 +h8 +h9 +h10 +h11+h12+h13

h=80+70+70+60+60+50+50+50+40+40+30+20+20=640мм

2.1.6 Знаходимо товщину розкату по проходах

hn = hn-1 hn

h1= 780–80=700мм

h2 = 700–70=630мм

h3 = 630–70=560мм

h4 = 560–60=500мм

h5= 500–60=440мм

h6 = 440–50=390мм

h7 = 390–50=340мм

h8 = 340–50=290мм

h9 = 290–40=250мм

h10= 250–40=210мм

h11 = 210–30=180мм

h12 = 180–20=160мм

h13 =160–20=140мм

2.1.7 Знаходимо уширення по проходах в горизонтальних валках

bn = 0,35

b1 = 0,35 = 7мм

b2 = 0,35 = 7 мм

b3 = 0,35 = 7 мм

b4 = 0,35 = 7 мм

b5 = 0,35 =7 мм

b6 = 0,35 = 6 мм

b7 = 0,35 = 7мм

b8 = 0,35 = 8 мм

b9 = 0,35 = 7мм

b10 = 0,35 = 8мм

b11 = 0,35 = 6 мм

b12 = 0,35 = 4 мм

b13 = 0,35 = 4 мм

2.1.8 Знаходимо сумарне уширення

b = b1+b2 +b3 +b4 +b5 +b6 +b7 +b8 +b9 +b10 +b11 +b12+b13

b = 7+7+7+7+7+6+7+8+7+8+6+4+4=85мм

2.1.9 Визначаємо величину сумарного обтиску у вертикальних валках

hв = b0 – bк + ∑b

hв = 1400–1250 +85=235мм

2.1.10 Розподіляємо обтиски у вертикальних валках по проходах

hв= hв1+hв2+hв3+hв4+hв5+hв6+hв7+hв8+hв9+hв10+hв11+hв12+hв13

hв= 22+20+19+19+18+18+18+18+17+17+17+16+16=235

2.1.11 Визначаємо ширину розкату по проходах

b1 = b0hв1+b1

b2 = b1 +b2 hв2

b1 = b0hв1+b1 = 1400 – 22+ 7 = 1385 мм

b2 = b1 +b2 hв2 =1385 + 7 – 20 = 1372 мм

b3 = b2hв1+b1= 1372 – 19 + 7= 1360 мм



b4 = b3 +b2 hв2= 1360 + 7 – 19 = 1348 мм

b5 = b4hв1+b1 = 1348 – 18 + 7= 1337 мм

b6 = b5 +b2 hв2= 1337+ 6 – 18= 1325 мм

b7 = b6hв1+b1= 1325 – 18 + 7 = 1314мм

b8 = b7 +b2 hв2 = 1314 + 8 – 18 = 1304 мм

b9 = b8hв1+b1= 1304 – 17 + 7 = 1294 мм

b10 = b9 +b2 hв2= 1294 + 8 – 17 = 1285 мм

b11 = b10hв1+b1= 1285 – 17 + 6 = 1274 мм

b12 = b11 +b2 hв2= 1274 + 4 – 16 = 1262 мм

b13 = b12hв1+b1 = 1262 – 16 + 4 = 1250 мм

2.1.12 Визначаємо кути захоплення по проходах

2.1.13 Визначаємо площі поперечного перетину розкату по проходах

780 1400 = 1092000 мм2

=969500 мм2

1372 864360 мм2

1360 761600 мм2

1348 674000 мм2

=588280 мм2

1325 516750 мм2

1314 446760 мм2

=378160 мм2

1294 323500 мм2

1285 269850 мм2

1274 229500 мм2

1265 202400 мм2

1250 175000 мм2

2.1.14 Визначаємо витягування по проходах

2.1.15 Визначаємо довжину розкату по проходах

=

= 2,4 1,12=2,688м

= 2,688 1,12=3,010м

= 3,010 1,13=3,401м

= 3,401 1,12=3,810м

= 3,810 1,14=4,343м

= 4,343 1,13=4,908м

= 4,908 1,15=5,644м

= 5,644 1,18=6,660м

= 6,660 1,16=7,726м

= 7,726 1,19=9,194м

= 9,194 1,17=10,757м

=10,757 1,13=12,155м

=12,155 1,15=13,978м

2.1.16 Результати розрахунку заносимо в підсумкову таблицю

Таблиця 2.1 - Результати розрахунку режиму обтисків

ho, мм bo, мм h1, м b1, мм h,м в,м ΔhB F,мм2 µ l,м   α,°
1,12 2,688 22,5
1,12 3,010 21.7
1,13 3,401 21.7
1,12 3,810 19.51
1,14 4,343 19.51
1,13 4,908 17.81
1,15 5,644 17,81
1,18 6,660 17.81
1,16 7,726 15,93
1,19 9,194 15,93
1,17 10,757 13,79
1,13 12,155 11,26
1,15 13,978 11,26

 





sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...