Главная Обратная связь

Дисциплины:


Створення, відправка та одержання листівДля створення нового листа, натисніть кнопку Написати листа.... Щоб відповісти на лист потрібно його виділити і натиснути кнопку "Відповісти на вибрані листи"або якщо потрібно відповісти на декілька листів, необхідно їх виділити та натиснути кнопку "Відповісти всім на вибрані листи. Якщо потрібно переслати лист за іншою адресою, треба виділити цей лист і натиснути кнопку "Переслати вибрані листи". Також можна перенаправити вибрані листи натиснувши кнопку "Перенаправити вибрані листи"

У будь-якому випадку відкриється вікно редактора листів, в якому частина полів вже заповнені деякою попередньою інформацією, яку ви можете залишити чи змінити. Розглянемо ці поля детальніше.

В полях "Кому" і "Копія" вказуються адреси одержувачів. В кожному з цих полів може знаходитись довільна кількість адрес чи груп, які потрібно виділити одну від одної комою чи крапкою з комою. Адреси і групи можна вводити з клавіатури або вибирати з книги адрес, яка відкривається при натисканні кнопки "Вибір адресатів з адресної книги", при цьому замість електронних адрес відображаються імена одержувачів. Групи виділяються жирним шрифтом. З двох вказаних вище полів адрес треба заповнити хоча б одне.

В полі "Тема" напишіть декілька слів, щоб одержувач бачив у переліку листів не тільки коли і від кого надійшов лист, а й про що він.

До листа можна "прикріпляти" файли, їх ще називають вкладеними. Щоб прикріпити файл або декілька файлів до листа потрібно натиснути кнопку "Прикріпити файли". Після цього в лівій частині поля тексту листа з'явиться додаткове поле з піктограмами прикріплених файлів.

Щоб відправити листа обов'язково натисніть кнопку "Відправити негайно". Також написаного листа можна помістити в папку "Вихідні", а при підключенні Інтернету натиснути кнопку "Відправити пошту". Щоб отримати листи, потрібно натиснути кнопку "Отримати нову почту", після чого програма помістить нові отримані листи в папку "Вхідні". В настройках програми можна задати періодичність автоматичною опитування вашої поштової скриньки і подачу звукового сигналу при надходженні листів.

Книга адрес

Книга адрес містить адреси, телефони та інші дані людей, з якими ви листуєтесь, її використання робить введення адреси зручним, швидким і головне - безпомилковим. Книгу адрес може використовувати не тільки "The Bat", а й інші програми, встановлені на вашому комп'ютері.

Щоб відкрити книгу адрес, натисніть кнопку "Адресна книжка" на панелі інструментів або виберіть "Адресна книжка" в меню "Інструменти".В книзі адрес кожний запис, що містить дані одного адресата, називається контактом. Зазвичай вони зберігаються в папках, організованих за ієрархічним принципом. Прийоми роботи з контактами і папками аналогічні роботі з файлами і папками у Windows.

В книзі адрес можна створювати групи. До групи можна включити список адресатів та інші групи. Це дозволяє надсилати листи зразу всім учасникам групи, вказавши в полі адреси листа тільки назву групи.

Книгу адрес можна заповнювати вручну, натиснувши кнопку "Контакти" на панелі у вікні адресної книги і вибравши "Створити контакт"...

Прізвище, ім'я, назву організації та електронну адресу можна занести в книгу автоматично, клацнувши правою кнопкою мишки на листі в переліку отриманих листів і вибравши в контекстному меню пункт "Спеціальні"ð"Додати відправника в адресну книг"у. Також, можна задати режим, при якому в книгу автоматично заноситимуться адреси всіх дописувачів, на листи яких ви відповіли. Всі дані можна переписати в книгу адрес зі спеціального файла, що називається візитною карткою (vCard). Щоб створити свою візитну картку треба вручну ввести всі свої дані в книгу адрес, виділити в списку контактів себе, вибрати в меню "Файл"ð"Експорт"ð"Візитна карточка" (vCard) та вказати ім'я та розташування файла. Потім цей файл можна відіслати всім, з ким ви листуєтесь. Вони ж у своїй книзі адрес виберуть опцію "Імпорт" ð "Візитна карточка" (vCard).

sdamzavas.net - 2018 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...