Главная Обратная связь

Дисциплины:


Способи розв’язування текстових задач1. У наступних задачах виділіть умову і вимогу:

1) Два автобуси виїхали одночасно з міста у дитячий пансіонат, відстань до якого 72 кілометри. Перший автобус прибув у пансіонат на 15 хвилин раніше другого. З якою швидкістю їхав кожен автобус, якщо швидкість одного з них на 4 км/год більше швидкості іншого?

2) Знайдіть сторони прямокутника, якщо відомо, що одна з них на 14 см більша за другу, а його діагональ 34 см.

2.Розв’яжіть двома арифметичними способами наступні задачі:

1) Під час друкування книги передбачалося розмістити на сторінці 28 рядків, по 40 букв в кожному рядку. Проте за розмірами паперу виявилося доцільним розмістити на кожній сторінці 35 рядків. Скільки букв необхідно розмістити у кожному рядку, щоб загальна кількість сторінок у книжці залишилася без змін?

2) Мотоцикліст, рухаючись зі швидкістю 40 км/год, проїхав деяку відстань за 12 хвилин. За скільки хвилин проїде цей шлях велосипедист, рухаючись зі швидкістю 15 км/год?

3. Розв’яжіть задачу різними алгебраїчними способами: з 560 листків паперу зробили 60 зошитів двох видів, витративши на зошити одного виду по 8 листків, а на зошити іншого виду по 12 листків. Скільки зробили зошитів кожного виду окремо? Чи можна розв’язати цю задачу арифметичним способом?

4. Розв’яжіть наступні задачі, зробивши спочатку рисунок:

1) Один шматок дроту на 54 м довший іншого. Після того, як від кожного шматка відрізали по 12 м, другий шматок виявився в 4 рази коротший першого. Знайдіть початкову довжину кожного шматка дроту.

2) На поличці стоять тарілки. Спочатку взяли частину всіх тарілок, а потім тарілок, які залишились. Після цього на поличці залишилося 9 тарілок. Скільки тарілок було на поличці?

5. Розв’яжіть задачу з використанням графічної схеми: Два хлопчика зібрали 96 грибів. кількості грибів, зібраних першим хлопчиком, дорівнюють кількості грибів, зібраних другим хлопчиком. Скільки грибів зібрав кожен хлопчик?

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...