Главная Обратная связь

Дисциплины:


Розділ 4. ТЕХНОЛОГІЯ СЛАБОАЛКОГОЛЬНИХ І БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ4.1. Для виробництва пива надійшла партія сушеного хмелю з вмістом вологи 15%, партія ячменю, який містить 15% білкових речовин, солод з вмістом вологи 50%. Чи можливо виробити з такої сировини пиво доброї якості, а якщо ні, то поясніть чому?

4.2. Пивзавод виробив пиво Київське. Перед реалізацією лабораторія визначила його якість: смак - помірно хмелевий, вміст спирту - 2,2%, С02 - 0,2%, піностійкість -3 хв., ви­сота піни - 20 мм. Чи можлива реалізація такого пива? Якщо ні, то поясніть чому?

4.3. На складі готової продукції пивзаводу зберігалось пиво при температурі 20°С: Київське - 10 діб, Полтавське - 15 діб. В пиві з'явилось помутніння, неприємний смак. Які при­чини виникнення цих дефектів і чи можна реалізувати це пиво?

4.4. В торгівельне підприємство поступила партія пива марки Диканські вечори. При перевірці якості встановлено, що пиво непрозоре. Директор підприємства не дозволив прийняти партію пива. Чи правильно вирішив директор?

4.5. Полтавський пивзавод 20.08.2008 р. виробив партію пива „ Гелон" і відправив автотранспортом для реалізації у фірмовий магазин с.м.т. Нові Санжари. На слідуючий день у більшості пляшок під дією СО2 зірвались корки. Які причини цього явища і що робити з пивом?

4.6. Для виробництва безалкогольних напоїв використовуються спиртовані фруктово-ягідні соки. Концентрація спирту повинна бути не більше 16%. Розрахуйте, скільки потрібно 96%-ного спирту для консервування 5000 л яблучного соку.

4.7. На склад цеху безалкогольних напоїв надійшла партія соку малинового - 100 л. Для продовження строку зберігання

його необхідно спиртувати. Розрахуйте, скільки потрібно 96%-ного спирту для спиртування даної партії соку до вмісту спирту 15%.

4.8. Для виробництва партії газованого напою Лимонад необхідно приготувати 300 кг цукрового сиропу з вмістом цукру 10%. Розрахуйте необхідну кількість води і цукру.

4.9. Цех безалкогольних напоїв виготовляє напої з консервантами і без них, а також для хворих діабетом. Реалізація проводиться через фірмовий магазин. В якістроки можна реалізувати вказані напої?

4.10. В магазин "Кооператор" надійшла партія газованих напоїв Золотистий, Цитрусовий, Чебурашка. У який строк їх потрібно реалізувати?

4.11. Цех безалкогольних напоїв виробив партію напою Бахмаро. Перед реалізацією лабораторія перевірила якість партії. Було виявлено,що напій непрозорий, з незначним осадом, вміст сухих речовин - 12%. Чи можна даний напій відправляти для реалізації?

4.12. Пивзавод почав виробництво газованого напою Яблуко, але через відсутність лимонної кислоти виробництво було зупинено. Технолог зробив пропозицію замінити лимонну кислоту ін­шою кислотою. Чи можливий такий вихід? Якщо так, то якою кис­лотою можна замінити лимонну кислоту?

4.13. Для виробництва газованого напою Лимон необхідно виготовити 200 кг цукрового сиропу з вмістом цукру 10%. Розра­хуйте, скільки потрібно для цього води і цукру?

4.14. У фірмовий магазин, завезли партію газованого напою Золотистий. При прийманні партії завмаг виявив у пляшках нез­начну каламуть і відмовився прийняти дану партію. Чи правильно вирішив завмаг?

4.15. Для виробництва газованого напою Абрикосовий вико­ристовується спиртований абрикосовий сік. Розрахуйте,скільки потрібно 96%-ного спирту для спиртування 50 л абрикосового соку з вмістом спирту у готовому продукті 20%.

sdamzavas.net - 2022 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...