Главная Обратная связь

Дисциплины:


Етап ІІ. Створення онлайн-тестуПри вході в систему перше перед вами з’явиться список тестів. Якщо ви ще не створювали тести, то він порожній. Створення нового тесту починається з натискання кнопки «Створити новий тест», яку ви знайдете над списком з тестами.

1. Натисніть кнопку «Створити перший тест зараз» або «Створити новий тест».

Після цього ви перейдете в редактор тестів, де маєте змогу змінювати структуру онлайн-тесту.

2. Виберіть опцію «Додати питання» (З’явиться редактор питання). Визначте потрібний тип запитання і в залежності від цього заповніть необхідні пункти. Не забудьте позначити правильні відповіді, ранжувати питання від 1 до 10; натисніть кнопку «Готово», коли ви сформулюєте питання та відповіді на нього, та після додавання потрібної кількості запитань або редагування – кнопку «Зберегти».

3. Натисніть «Змінити титул» для активації редагування титульної частини тексту. Тут ви можете додати певні інструкції щодо проходження тесту онлайн (наприклад, якою позначкою позначені питання, що мають більше однієї правильної відповіді).

4. Натисніть кнопку «Результат» для відкриття редактора відображення результату виконання тесту. Тут ви можете обрати необхідні опції для відображення результату та розмістити певне повідомлення. Ви також можете задати текст, який відобразиться, якщо буде набрана певна кількість балів. Не забудьте натиснути кнопку «Зберегти» після закінчення роботи з редактором відображення результату виконання тесту.

5. Натиснувши кнопку «Спробувати тест», ви активуєте виконання тесту, що дозволить вам спробувати пройти тест, як це робитиме студент.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...