Главная Обратная связь

Дисциплины:


Який тип магазину повинен складати основу загальноміського торговельного центру?а) Універсам.

б) Універмаг.

в) Гастроном.

г) Магазин "Подарунки".

Які із нижче наведених типів магазинів повинні (згідно з науковими рекомендаціями) складати основу роздрібної торговельної мережі житлової зони міста?

а) Універсам.

б) Універмаг.

в) Гастроном.

г) Спеціалізовані продовольчі і непродовольчі магазини.

Яку частку в середньому повинна займати торговельна площа для продажу продовольчих товарів у житловій зоні в загальній торговельній площі міста?

а) 90%.

б) 75%.

в) 50%.

г) 25%.

Яку частку в середньому повинна займати торговельна площа для продажу непродовольчих товарів у житловій зоні у загальній торговельній площі міста?

а) 25%.

б) 50%.

в) 75%.

г) 90%.

До якої групи за спеціалізацією належить магазин, що торгує широким асортиментом товарів окремих різновидів однієї товарної групи?

а) Вузькоспеціалізований.

б) Універсальний.

в) Комбінований.

г) Спеціалізований.

Магазини якої спеціалізації слід рівномірно розміщати в місті з урахуванням щільності розселення і в радіусі пішохідної доступності?

а) Гастроном.

б) Хлі бо кондитерський.

в) Рибний.

г) Дієтичні продукти.

Яке співвідношення між торговельною площею продовольчих і непродовольчих магазинів складається в країнах з високим рівнем життя і розвинутою роздрібною торговельною мережею?

а) Перевищує частка торговельної площі продовольчих магазинів.

б) Перевищує частка торговельної площі непродовольчих магазинів.

в) Приблизно рівні частки торговельних площ продовольчих і непродовольчих магазинів.

г) Ці фактори не впливають, співвідношення складається в таких країнах по-різному.

У країні "А" в загальній торговельній площі магазинів непродовольчі магазини складають 75%, а в країні "Б" - 35%. Де найбільш оптимальна структура роздрібної торговельної мережі?

а) У країні "А".

б) У країні "Б".

За якими основними параметрами відбирають магазини для про­ ведення порівняльного аналізу ефективності їх функціонування?

а) Асортиментний профіль магазину, обсяг товарообороту та чисельність працівників.

б) Асортиментний профіль магазину, розмір торговельної площі та обсяг його товарообороту.

в) Асортиментний профіль магазину, розмір торговельної площі та місце його розміщення.

г) Асортиментний профіль магазину, чисельність працівників та форма продажу товарів.

За якою формулою визначається щільність розміщення магазинів у містах?

а) Чн*1000 чол./STopг

б) STopг*1000/Чн.

в) Км*1000 чол./Чн.

г) Усі відповіді вірні.У місті, де проживає 390 тис. чоловік, функціонує 435 магазинів, торговельна площа яких дорівнює 70 тис. м2. Визначте рівень забезпеченості населення міста мережею магазинів, якщо потреба в торговельній площі у розрахунку на 1000 чоловік.

а) 62%.

б) 91%.

в) 85%.

г) 78%.

У місті "А" з чисельністю населення 200 тис. чоловік функціонує 520 магазинів, а у місті "Б" на 300 тис. чоловік - 780 магазинів. Де буде вища щільність розміщення магазинів? Чи буде вона однакова в обох містах?

а) У місті "А".

б) У місті "Б".

в) Однакова у містах "А" і "Б".

У місті "А" з чисельністю населення 200 тис. чоловік функціонує 520 магазинів, торговельна площа яких дорівнює 56 тис. м, а у місті "Б" на 300 тис. чоловік є 780 магазинів із загальною торговельною площею 81 тис.м. Де буде вищий рівень забезпеченості населення торговельною площею магазинів, чи він однаковий у містах "А" і "Б"?

а) У місті "А".

б) У місті "Б".

в) Однаковий у містах "А" і "Б".

У місті 100 магазинів, у тому числі 5 - з універсальним асортиментом товарів, 10 - спеціалізованих, 5 - вузькоспеціалізованих, 65 - неспеціалізованих і 15 - зі змішаним асортиментом товарів. Визначте рівень спеціалізації роздрібної торговельної мережі у місті?

а) 35%.

б) 20%.

в) 15%.

г) 10%.

У місті "А", територія якого дорівнює 800 км2, є 451 магазин, а у місті "Б", територія якого дорівнює 620 км2, функціонує 350 магазинів. Де вища щільність розміщення магазинів? Чи вона буде однакова в обох містах?

а) У місті "А".

б) У " місті "Б".

в) Однакова у містах "А" і "Б".

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...