Главная Обратная связь

Дисциплины:


Внесення добрив під основні сільськогосподарські культури у сільськогосподарських підприємствах(на 1 га посівної площі)

 
Мінеральні добрива, кг поживної речовини
Внесено під всі посіви
Під посіви                  
зернових та зернобобових культур
технічних культур
овочів та баштанних культур
картоплі
кормових культур
Органічні добрива, т
Внесено під всі посіви 1,9 1,5 1,3 1,3 1,1 1,2 1,4 1,3 1,0
Під посіви                  
зернових та зернобобових культур 1,5 1,2 1,0 0,9 0,8 0,8 1,5 1,1 0,9
технічних культур 3,8 2,3 1,9 1,6 1,2 1,4 0,9 1,2 0,7
овочів та баштанних культур 6,0 3,5 1,7 1,1 1,8 2,5 3,0 2,7 0,4
картоплі 28,9 7,4 14,7 13,4 12,2 6,1 7,4 15,9 3,5
кормових культур 1,2 1,6 1,6 2,1 2,5 2,9 2,9 2,7 2,8 


 
 
 
О
       
   
 
 
 
 

Розділ містить інформацію про поголів’я основних видів худоби та птиці, показники їх продуктивності, дані про обсяги виробництва продукції тваринництва, витрати кормів, а також групування сільськогосподарських підприємств за основними показниками, що характеризують стан тваринництва.

Поголів’я худоби та птиці встановлюють на основі щорічного обліку на 1 січня. Включає поголів’я всіх статево-вікових груп відповідного виду худоби та птиці.

Вирощування худоби та птиці (у живій масі) складається із ваги одержаного за рік приплоду, приросту ваги молодняку і худоби та птиці дорослої на відгодівлі та нагулі, за виключенням падежу молодняку і худоби на відгодівлі.

Виробництво м’яса – маса худоби та птиці, реалізованих на забій. Включає м’ясо всіх видів худоби та птиці, жир-сирець, харчові субпродукти. Дані наведено як по товарному, так і по внутрішньогосподарському забою худоби та
птиці.

Виробництво молока – фактично надоєне коров’яче, овече, козяче, кобиляче молоко, незалежно від того, чи було воно реалізовано, чи час-тина його використана підприємством на випоювання телят і поросят. Молоко, висмоктане телятами при їхньому підсосному утриманні, до обсягу виробництва не включають.

Середній річний удій молока від однієї корови наведено у розрахунку на наявне поголів’я корів на початок року, незалежно від того, чи доїлась корова у звітному році. У сільськогосподарських підприємствах при визначенні надою молока від однієї корови із загального поголів’я корів у господарстві виключають корів, що перебувають на відгодівлі, корів м’ясного стада, а також корів, призначених для групового та підсосного утримання телят, якщо ці корови не доїлись.

Виробництво яєць включає їхній збір від усіх видів домашньої птиці з урахуванням яєць, використаних на відтворення птиці (інкубація).

Виробництво вовни – вся фактично настрижена овеча, козина вовна, незалежно від того, була вона реалізована, чи використана на внутрішньогосподарські потреби. До обсягу виробницт-ва не включають вовну, одержану з овчин при їхній промисловій переробці (так звана “кисла вовна”). Вагу вовни надано у фізичній вазі немитої вовни.

 


sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...