Главная Обратная связь

Дисциплины:


Описати можливості подальшої роботи з відправленими листами та чернеткамиСервіс електронної пошти надає нам можливість перечитувати, пересилати та копіювати вже відправлені листи. Також у нас є можливість відправити лист одразу на друк (при наявності принтера). Незакінчені листи зберігаються в папці «Черновики» з можливістю подальшого редагування.

Описати процес видалення листів, строку їх збереження в корзині та збереження дати отримання листів

Для того щоб видалити електронний лист, необхідно виділити його, поставивши галочку навпроти нього, ти натиснути на зображення корзини. Також у нас є можливість відмітити лист як спам, або відправити його в архів. Листи зберігаються автоматично у папці «Входящие», за бажанням користувач може перенести його в іншу папку. Дата отримання фіксується автоматично та відображається у самому листі. Листи, які зберігаються в корзині більше 30 днів, видаляються автоматично.

 

Описати можливості зміни обсягу поштової скриньки

Одразу користувачу надається 10 Gb пам’яті для пошти та кожні 3 дня надають додатковий 1 Mb. Якщо Вам не вистачає цього об’єму ви можете додатково купити пам'ять (до 16 Tb) для пошти.

 

Охарактеризувати процес встановлення та зміни правил автоматичної обробки пошти

В меню «Налаштування» ми можемо встановити та відредагувати процес автоматичної фільтрації обробки пошти. Для цього відкриваємо налаштування, обираємо пункт фільтри, тут ми можемо створити нові фільтри, або імпортувати вже готовий фільтр, який нам підходить.

 

Обрати дві будь-які пошукові системи, що підтримують багатомовний пошук

Google та Яndex

Охарактеризувати основні правила роботи обраних пошукових систем

Основні правила роботи однакові для будь-якої пошукової системи. Вводимо ключові слова у відповідне поле та відправляємо запит.

sdamzavas.net - 2022 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...