Главная Обратная связь

Дисциплины:


СТВОРЕННЯ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ МАЙСТРА АВТОВМІСТУПісля запуску програми PowerPoint (ПУСК/„Все програм­мы” /„PowerPoint”) з'являється головне вікно програми та діалогове вікно, яке містить інформацію, що допоможе нам у подальшій роботі над презентацією. PowerPoint пропонує декілька шляхів створення презентацій: з використанням Майстра автовмісту, шаблону презентації або просте створення порожньої презентації. Крім того, ми маємо можливість відкрити файл вже існуючої презентації.

Якщо ми є новачками з підготовки рекламних кампаній і всіляких доповідей і не до кінця визначили, що ж нам потрібно, то краще скористатися допомогою Майстра автовмісту, вибравши відповідну селекторну кнопку команди "Файл"/ "Створити" і натиснувши кнопку ОК у представленому вище вікні.

У результаті на екрані послідовно будуть з'являтися один за одним діалогові вікна, у яких ми можемо задати основні характеристики своєї презентації.

Як і в майстрах з інших додатків, перехід до наступного діалогового вікна Майстра автовмісту здійснюється після натиску на кнопку Далі,, а повернення до попереднього вікна – після натиску на кнопку Назад.

Найбільш важливим є вікно вибору типу презентації. У ньому представлені такі типи презентації, як доповідь, пропонуємо стратегію, навчання, диплом, бізнес-план, план продаж, огляд проекту, пропонуємо нові ідеї та ін.

В наступному вікні – вікні оформлення титульного слайда, ми можемо ввести дані про себе, назву фірми, який-небудь девіз і т.п. Ця інформація буде розміщена на титульному слайді.

Наприклад, ми вибираємо тип Продаж продукції або послуг. У змісті ми можемо розповісти про переваги нашого продукту, послуг, порівняти їх з конкурентами і ін.

В останньому вікні майстра авто вмісту PowerPoint повідомляє нам, що попередня робота зі створення презентації завершена, і пропонує натиснути кнопку Готово. Через деякий час на екрані ПК з'явиться титульний слайд презентації. Щоб не втратити результати своєї роботи, потрібно зберегти презентацію у відповідній папці, виконавши команду „Зберегти меню „Файл”.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...