Главная Обратная связь

Дисциплины:


Які показники якості меблів можна віднести до естетичних?1 форма, фурнітура, функціональність, колір, міцність;

2 форма, ритм, фурнітура, довговічність;

3 форма, міцність, фурнітура, колір, текстура;

4 форма, гармонія, ритм, колір, текстура.

Тканини якого переплетення мають найбільшу міцність при однакових параметрах структури?

1 вафельного;

2 сатинового;

3 полотняного;

4 саржевого.

Яка з обробок покращує естетичні властивості тканин?

1 стійке тиснення;

2 вогнестійка;

3 водовідцітовхувальна;

4 антимікробна.

81.Текстильні матеріали, пофарбовані в один колір, називають:

1 строкатотканими;

2 гладкофарбованими;

3 меланжевими;

4 вибивними.

82.Лляні полотна для серветок відрізняються від скатеркових полотен:

1 колористичним оформленням ;

2 видом переплетення ;

3 волокнистим складом ;

4 шириною.

83.Основна маса лляних білизняних тканин випускається:

1 льоносиблоновими;

2 льонововняними;

3 льоновіскозними;

4 льонобавовняними

84.До бавовняних білизняних тканин належать:

1 бязі;

2 сатини;

3 тафта;

4 фланелі.

85.До лляних меблево-декоративних тканин належать :

1 жакардові;

2 гобеленові;

3 наметові;

4 ажурні гардинні.

ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ

1. Якість та безпечність харчових продуктів і методи дослідження якості. Контроль якості. Наукові основи зберігання харчових продуктів.

2. Вітаміни, жири, органічні кислоти, мінеральні речовини: харчова цінність класифікація вміст у продуктах, характеристика, одиниці виміру.

3.Загальна характеристика свіжих, сушених, швидко заморожених, консервованих овочів і плодів. класифікація овочів, харчова цінність і використання.

4. Харчова цінність, класифікація та асортимент круп, борошна, макаронних виробів. Фактори формування споживних властивостей.

5. Хлібобулочні вироби: споживні властивості, асортимент, показники якості, дефекти, упакування, маркування, зберігання.

6. Споживні властивості, асортимент та якість меду натурального та цукру.

7. Споживні властивості, асортимент, якість шоколадних та карамельних виробів, цукерок, тортів, тістечок.

8. Формування асортименту міцних алкогольних напоїв, виноградних вин, показники якості.

9. Асортимент, якість газованих безалкогольних напоїв, мінеральних вод.

10. Формування асортименту чаю, кави, кавових напоїв.

11. Молоко і молочні продукти: харчова цінність, класифікація, асортимент, показники якості.

12.Споживні властивості, харчова цінність, асортимент, якість м'яса забійних тварин та птиці, м’ясних консервів. ковбасних виробів.

13. Харчова цінність, асортимент та якість живої риби, рибних консервів, нерибних харчових продуктів моря.14. Класифікація та характеристика асортименту, вимоги до якості, порядок маркування посудних та господарських виробів з пластмас, які використовується у закладах готельно-ресторанного господарства.

15. Класифікація і характеристика асортименту, вимоги до якості господарського та туалетного мила, синтетичних мийних засобів, допоміжних засобів для прання, чищення, дезінфекції, які використовуються у закладах готельно-ресторанного господарства.

16. Характеристика асортименту скляного посуду, який використовується для подачі та прийому їжі у закладах готельно-ресторанного господарства. Вимоги до його якості, порядок маркування, пакування, транспортування та зберігання, особливості експлуатації.

17. Характеристика асортименту скляного посуду, який використовується для подачі та приому напоїв у закладах готельно-ресторанного господарства. Вимоги до його якості та порядок маркування, пакування, транспортування та зберігання, особливості експлуатації.

18. Характеристика асортименту кухонного та господарського скляного посуду, який використовується у закладах готельно-ресторанного господарства. Вимоги до його якості та порядок маркування, пакування, транспортування та зберігання, особливості експлуатації.

19. Класифікація та характеристика асортименту, вимоги до якості скляних та керамічних художньо-декоративних виробів, які використовується у закладах готельно-ресторанного господарства.

20. Класифікація та характеристика асортименту, вимоги до якості посуду та художньо-декоративних керамічних виробів, які використовується у закладах готельно-ресторанного господарства, різних категорій.

21. Характеристика асортименту, вимоги до якості сталевого, чавунного та алюмінієвого посуду, який використовується у закладах готельно-ресторанного господарства, вимоги до якості порядок маркування та пакування, особливості догляду.

22. Характеристика асортименту, вимоги до якості мельхіорового, нейзильберового та латунного посуду, який використовується у закладах готельно-ресторанного господарства, вимоги до якості, порядок маркування та пакування, особливості догляду.

23. Характеристика асортименту ножевих виробів та столових приборів, які використовуються у закладах ресторанного господарств різних типів та класів.

24. Класифікація і характеристика асортименту, вимоги до якості та особливості експлуатації електропобутових товарів для охолодження та заморожування харчових продуктів, які використовуються у закладах готельно-ресторанного господарства.

25. Класифікація і характеристика асортименту, вимоги до якості та особливості експлуатації електропобутових товарів для прання, обробки білизни, які використовуються у закладах готельно-ресторанного господарства.

26. Класифікація і характеристика асортименту, вимоги до якості та особливості експлуатації електропобутових товарів для прибирання приміщень та створення мікроклімату, які користовуються у закладах готельно-ресторанного господарства.

27. Класифікація і характеристика асортименту, вимоги до якості та особливості експлуатації електропобутових товарів для обробки харчових продуктів, приготування та підігріву страв та напоїв, які використовуються у закладах готельно-ресторанного господарства.

28. Характеристика асортименту та вимоги до якості меблево-декоративних та білизняних тканин, що використовуються в закладах готельно-ресторанного господарства, різних категорій.

29. Характеристика асортименту та вимоги до якості поштучних виробів: скатерки, серветки, серветки, рушники; панно, килимів, які використовуються у закладах готельно-ресторанного господарства, різних категорій.

30. Класифікація, характеристика асортименту та вимоги до якості меблів, які використовуються у готельно-ресторанних закладах, в номерах різних типів.

ТИПОВІ ЗАДАЧІ

Розрахуйте енергетичну цінність продукту та дайте рекомендації щодо включення його у меню ресторанних закладах різних типів.

Назва товару Білки Жири Вуглеволи
Сосиски молочні 12,8 35,8 1,7

Розрахуйте енергетичну цінність продукту, та визначте режим зберігання його у закладах ресторанного господарства.

 

Назва товару Білки Жири Вуглеволи
М'ясо сванини 14,6 35,2 0,7

Розрахуйте енергетичну цінність продукту та визначте режим зберігання і можливості включення його в меню закладів ресторанного господарства.

Назва товару Білки Жири Вуглеволи
Молоко пастеризоване 2,8 3,5 4,7

3.Встановити якість вази для цукерок з кришталевого скла висотою 200 мм і діаметром 250 мм, якщо при зовнішньому огляді виявлено дефекти: - рідко розташована „мошка”, яка не псує товарного вигляду; - різнотовщинність стінок по краю виробу становить 15 %.

3. Зробити висновок про якість вази для фруктів з кришталевого скла , висотою 270 мм, діаметром 250 мм, якщо при зовнішньому огляді виявлені такі вади:

- чужородні включення розміром 1,6 мм, які мають тріщини 2шт;

- закриті пухирі на зовнішній поверхні розміром 1,5 мм 3 шт.

3.Встановити якість кухля фаянсового місткістю 500 см 3, вкритого безколірною поливою, якщо при зовнішньому огляді на лицевому боці виявлені такі дефекти:

- сухість поливи шириною 5 мм; - летілий край;

- розрив декору, що значно псує загальний вигляд малюнка.

 

 

Довідка до використання.

· В одному грамі жиру – 9 калорій.

· • В одному грамі алкоголю – 7 калорій.

· • В одному грамі білків і вуглеводів – 4 калорії.

 

sdamzavas.net - 2022 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...