Главная Обратная связь

Дисциплины:


Фотонный двигательФотонний двигун. Тип зорельота, розроблений теоретично Е. Зенгер в 1956 р., називається фотонної ракетою. Всередині фотонів ракети є великі запаси речовини (наприклад, водню) і антиречовини (наприклад, антиводню), а також спеціальний Анігіляційний редактор, в якому є сильне магнітне поле. Наявність магнітного поля призводить до того, що виникають при анігіляції речовини і антиречовини гамма-випромінювання носить спрямований характер. Потік гама фотонів, що випливає через сопла фотонного реактивного двигуна, створює тягу. Головним достоїнством фотонної ракети є максимальна можлива швидкість витікання, яка дорівнює швидкості світла у вакуумі. Проте численні труднощі принципового характеру, пов'язані з отриманням і тривалим зберіганням величезних кількостей антиречовини, а також створенням гамма фотонів тяги, приводять до висновку, що спорудження фотонних ракет незмірно складніше, ніж термоядерних і іонних. В даний час на підставі релятивістської механіки тіла зі змінною масою спокою можна побудувати загальну теорію ракет з однокомпонентної і навіть багатокомпонентної реактивним струменем. Розрахунки показують, що для термоядерної і фотонної ракет з однокомпонентної реактивної струменем має місце рівність: 1 - (w 2: c 2) = 1-a 2, де a - відношення енергії, що виділяється при згорянні палива, а w - швидкість витікання щодо ракети , вважається постійною. Для термоядерної реакції перетворення водню в гелій a = 0,0066, так що w / c = 0,115. При реакції анігіляції речовини в антиречовини a = 1, так що згідно з формулою w = c. Розрахунки також показують, що для одного з принципово можливих варіантів іонної ракети справедливе співвідношення: 1-w 2: c 2 = 1-b 2: (1-b 2 (1-a) 2, де b - частка стартової маси, що припадає на джерело енергії. Можна сказати, що b не перевищує 0,5. Якщо джерелом енергії служить термоядерний реактор, то w / c мало і становить 0,12 при b = 0,5. Таким чином, застосування на іонної ракеті в якості джерела енергії анігіляційного реактора дозволяє досягти величезних швидкостей витікання. Розглянемо для прикладу багатоступеневу ракету фотонну, призначену для прямого та зворотного перельоту. Перший ступінь розганяє зореліт до максимальної швидкості v, а друга гальмує його до нуля районі обраної для дослідження планетної системи. Третя і четверта ступені служать відповідно для розгону зорельота на зворотному шляху до тієї ж максимальної швидкості і для гальмування до нуля біля Землі. На землю повертається тільки житлова частина зорельота. Припустимо спочатку, що всі чотири ступені складаються тільки з палива, а маса спокою житлової частини не змінюється за час міжзоряного перельоту. Механіка тіла зі змінною масою спокою дозволяє визначити стартову масу такого зорельота. Зауважимо що можна зробити і більш реальні розрахунки, що враховують маси конструкції щаблі. Крім того, можна розглянути і одноступенчатую фотонну ракету з житловою частиною як для випадку щаблі з палива, так і з урахуванням маси конструкції щаблі. 

 

 

 

Висновки

Коли я писав реферат, найцікавішим у моїй роботі була робота з науково-популярною літературою. Я дізнавався багато нового і цікавого. Я дізнався, як рухаються штучні супутники Землі, які передають мої улюблені передачі, і як вони приземляються на Землю, якими можуть стати космічні об'єкти, коли я виросту, які небезпеки чатуватимуть мене, якщо я стану космонавтом. Найбільше мені була цікава інформація про фізичні основи будови ракети, тому що мені цікаво все що пов'язано зі зброєю та військовою технікою. Як працює балістична ракета мені було невідомо, тому я зробив для себе цікаве відкриття. Я вважаю, що наша країна може розвинути свої технології до того, що можна буде літати з понад світловими швидкостями, переміщатися між галактиками, освоювати нові планети. Для вирішення цих задач потрібно створювати нові і розвивати старі галузі науки і техніки такі, як кібернетика і техніка електронних обчислювальних машин та аналізаторів, без яких немислимо створення космічних кораблів та штучних супутників; космічну біологію і медицину, а так само техніку. Велику роль, звичайно, відіграє вивчення фізики космічних рухів. На основі цих знань розвиваються ідеї про будову космічних кораблів таких, як атомні теплові ракети, кораблі з електрореактивних або плазмовим двигуном, ракети з термоядерним двигуном.

 

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...