Главная Обратная связь

Дисциплины:


Вказівки до конструювання фундаментівКількість ступеней фундаменту призначають залежно від його загальної висоти, і приймають:

при мм – одноступінчастим;

при мм – двоступінчастим;

при мм триступінчастим.

Мінімальна висота ступені – 300 мм.

Підошву фундаменту армують в’язаними або зварними сітками, з арматури класів А300С. Діаметр робочих стержнів сітки повинен бути не менше ніж 10 мм в напрямі сторони з довжиною менше ніж 3 м і не менше ніж 12 мм в напрямі сторони з довжиною 3 м і більше.

Крок арматурних стержнів приймається не менше ніж 100 мм і не більше ніж 200 мм в обох напрямках.

У фундаментах з розмірами в плані 3м і більше довжина арматурних стержнів зменшується на 20 %, і встановлюється із взаємним зміщенням в межах підошви.

Діаметр поздовжніх стержнів підколонника приймається не менше ніж 12 мм і не менше ніж діаметр поздовжньої арматури колони.

Розміри перерізу підколонника збільшені на 50 мм у кожному напрямку з метою забезпечення обпирання щитів опалубки.

Підколонник з’єднується з колоною стикуванням арматурних випусків з арматурою колони. Кількість арматурних випусків відповідає кількості арматурних стержнів колони. Підколонник армується аналогічно армуванню колони.

При армуванні колони чотирма стержнями стикування стержнів здійснюється в одному рівні. При армуванні вісьмома стержнями – у двох рівнях. Стикування здійснюється над обрізом підколонника. Величина перепуску стержнів складає 20 діаметрів робочої арматури колони. В межах ділянки перепуску крок поперечних стержнів приймається не більше ніж 10 діаметрів і не більше ніж 100 мм.

Захисний шар бетона плитної частини фундаменту, за наявності підготовки, складає – 35 мм, при її відсутності – 75 мм.

 

Рис. 33. До розрахунку та конструювання фундаменту


sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...