Главная Обратная связь

Дисциплины:


Завантажте Internet Explorer2. Завантажте web-портал Yahoo або інший, запропонова­ний викладачем.

Виконайте команди меню Файл => Відкрити => у полі Від­крити задайте www.yahoo.com або URL-адресу, вказану ви­кладачем => натисніть на Ok. Також можна скористатись . уже відомим способом і ввести адресу в адресний рядок. Надалі будемо вважати, що ви працюєте в Yahoo!

3. На робочому столі комп'ютера створіть ярлик для Yahoo!Клацніть лівою клавішею миші на піктограмі сторінки Yahoo! в адресному рядку і, не відпускаючи клавіші ми­ші, перетягніть цю піктограму на робочий стіл.

4. Закрийте вікно Internet Explorer.

5. Завантажте web-портал Yahoo! з робочого столу.

Двічі клацніть лівою клавішею миші на піктограмі, яку перед тим створили.

6. Прочитайте останні новини.

Для цього у фреймі In the News клацніть на будь-якому гіперпосиланні. Занотуйте перше речення у звіт.

7. Ознайомтесь із прогнозом погоди на завтра у вашому регіоні

Знайдіть гіперпосилання Weather і активізуйте його. Далі активізуйте гіперпосилання Europe => Ukrainian => у полі Browse for a Location виберіть букву, з якої починається назва вашого міста, наприклад L, та клацніть на потріб­ному посиланні (L'viv). Виберіть відображення температу­ри у градусах. Яка температура буде завтра, післязавтра?

8. Знайдіть в Інтернет інформацію про історію створення вашого міста.

Для цього у рядку пошуку введіть через пропуск ключові слова, наприклад, "створення" (без лапок) та назву вашо­го міста. Зазначимо, що під час введення слів українсь­кою мовою система намагається знайти сторінки мовою оригіналу. Якщо ви отримали дуже багато інформації, збільшіть кількість ключових слів. Скільки тепер сторі­нок знайшла система?

9. Пошукайте ту саму інформацію у двох інших пошукових системах, наприклад Google та Yandex.

Уведіть адресу www.google.com і здійсніть відповідний пошук. Аналогічно пошукайте, наприклад, у системі www.yandex.com чи іншій.

10. Порівняйте результати пошуку.

Занотуйте у звіт кількість сторінок, які знайшла кож­на із систем.

Рис. 1. Розширений пошук інформації в Yahoo

 

11. Знайдіть інформацію про футбольну команду "Динамо",
скориставшись розширеним пошуком (рис. 1).

Задайте ключові слова, які мають входити до сторінок з пошуком, наприклад, футбол Динамо, та виберіть один з можливих методів пошуку. Спробуйте здійснити пошук, використовуючи слова and або or. Який результат ви от­римали? Додайте ще одне ключове слово - Київ. Чи змі­нились результати пошуку?

12. Запишіть одну із знайдених сторінок у свою робочу папку. Виконайте команди Файл => Зберегти як => зазначте шлях до вашої папки і назву сторінки.13. Знайдіть інформацію на тему, задану викладачем, на­приклад, результати шахового турніру, коди телефонів міст України тощо.

Для цього введіть у поле пошуку відповідні ключові сло­ва. Які ключові слова ви задали? Занотуйте фрагмент зна­йденої інформації у звіт.

14. Знайдіть інформацію на тему, задану викладачем, напри­клад, гороскоп на найближчий тиждень, останні новини спорту та ін.

Для цього клацніть на відповідному посиланні у вікні порта­лу. Знайдіть інформацію з категорії Arts&Humanities, на­приклад, про художника-імпресіоніста Пабло Пікассо. Для цього клацніть на посиланні Arts&Humanities, далі виберіть категорію Artists, далі Painters і, нарешті, у списку, який ви отримаєте, знайдіть прізвище потрібного художника. Скільки сторінок з інформацією про Пабло Пікассо знайшла програма? Одну із знайдених сторінок запишіть у робочу папку.

15.Створіть канал з погодою на робочому столі комп'ютера. Клацніть правою клавішею миші на вільному місці робо­чого столу вашого комп'ютера. У контекстному меню виберіть команду Властивості (Properties). У вікні, що з'явиться, виберіть закладку Робочий стіл і натисніть на кнопку Налаштування робочого столу. У вікні Елементи робочого столу виберіть закладку Web => клацніть на кнопку Створити => тепер на кнопку Галерея. На комп'ю­тер завантажиться web-сторінка фірми Microsoft, де буде запропоновано створити низку каналів. Виберіть розділ Weather Map from MSNBC і клацніть на кнопку Додати на робочий стіл . Канал буде створено.

16. Увійдіть на сервер FTP і скопіюйте якийсь файл на свій
комп'ютер.

В адресному рядку введіть адресу ftp.cdrom.com або іншу, запропоновану викладачем. Зовнішній вигляд браузера зміниться (рис. 2). Зайдіть у папку pub, виберіть якийсь файл і скопіюйте його на свій комп'ютер, виконавши команди Файл => Копіювати у папку => виберіть робочу папку => Ok.

 

 

Рис.2. Вікно Internet Explore під час FTP-з' єднання

 

17. Продемонструйте роботу викладачеві. Закрийте усі вікна.
Здайте звіт.

 

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...