Главная Обратная связь

Дисциплины:


Теоретичні відомості. Основними видами клейових матеріалів є клейова кромка, клейова нитка, клейова павутина, клейовий флізелін та дублериОсновними видами клейових матеріалів є клейова кромка, клейова нитка, клейова павутина, клейовий флізелін та дублери.

Клейова кромка може бути різної ширини (залежить від призначення - бортова кромка, для проклеювання пройми, поясів тощо).

Кромку кріплять до тканини з утворенням посадки, що залежить від технічних умов на виробництві.

Клейова нитка - це моноволокно товщиною 0,3-0,5мм з поліамідної смоли чи поліетилена Використовують для закріплення країв бортів, коміра, підгину низа. II підкладають під час вимотування контурів оброблених деталей, або намотують на шпульку чи використовують одну з обметувальних ниток. Процес кріплення за допомогою клейової нитки здійснюється в процесі ВТО.

Клейова павутинка - нетканий матеріал з хаотичним розташуванням поліамідних або поліетиленових волокон. Клейову павутинку настрочують на припуски й закріплюють в процесі ВТО.

Дублерин - це ткане або трикотажне волокно з нанесеним на нього клейовим покриттям. Клейовий флізелін - це нетканий матеріал з клейовим покриттям.

Дублерин та клейовий флізелін використовують для проклеювання деталей крою чи окремих участків для надання їм більшої пружності .Процес кріплення здійснюється через зволожену тканину за допомогою праски або преса. Варіанти дублювання деталей крою

 
 
 

 

 

Завдання 1. Розглянути зразки клейових матеріалів, заповнити таблицю

№ зразка Назва Волокнистий склад Вид основного матеріалу Вид клейового покриття Галузь застосування Ескіз
             

 

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...