Главная Обратная связь

Дисциплины:


Складіть процесуальний документ за фабулою, що пропонується (15 балів)1.1. В постійному користуванні спортивного клубу «Лідер» перебуває земельна ділянка площею 1,7 га. Відповідна земельна ділянка надана спортивному клубу для громадських потреб відповідно до рішення виконкому К. міської ради.

При обстеженні земельної ділянки інспекцією з контролю за використанням та охороною земель, було встановлено, що вказана земельна ділянка не використовується спортивним клубом за цільовим призначенням, зокрема: вона не огороджена, межові знаки відсутні; частина земельної ділянки асфальтована і на ній розміщена двоповерхова недобудована будівля, яка не належить спортивному клубу «Лідер»; південна частина земельної ділянки без будь-яких правовстановлюючих документів використовується громадянами для городництва; західна частина земельної ділянки завалена відходами каменеобробки (бутом), забруднена, засмічена твердими відходами.

Дайте правову оцінку ситуації, що склалася у змісті процесуального документа (акт обстеження земельної ділянки).

 

 

1.2. У ході перевірки дотримання земельного законодавства державним інспектором по використанню та охороні земель Донецької області було встановлено, що фермерським господарством «Колос», використовується 60,2 га сільськогосподарських земель без документів, що підтверджують право на землю. Голова фермерського господарства Кошкін пояснив, що їм неодноразово робилися спроби оформлення земельної ділянки і зараз документи знаходяться на розгляді у відповідному органі.

Дайте правову оцінку ситуації, що склалася у змісті процесуального документа (акт обстеження земельної ділянки).

 

1.3. У результаті проведення перевірки дотримання земельного законодавства у с. Ворошилівка державним інспектором по використанню та охороні земель Вінницької області було встановлено, що частина земельної ділянки Попової, що належить їй на праві власності, площею 0,18 га заросла бур'янами. Попова пояснила, що в результаті погіршення стану здоров'я вона не може проводити обробку земельної ділянки. Інспектор неодноразово направляв припис про усунення факту порушення земельного законодавства, на що громадянка не відреагувала.

Дайте правову оцінку ситуації, що склалася у змісті процесуального документа (акт обстеження земельної ділянки, протокол про адміністративне правопорушення).

 

1.4. Заводу «Січ» (м. Калинівка) в установленому порядку було надано земельну ділянку площею 4 га сільськогосподарського призначення для вирощування овочів. Однак завод вирощувати овочі не став, а приступив до спорудження на земельній ділянці складських приміщень. Крім того, частина землі була використана під звалище промислових відходів. Даний факт став відомий міському відділу земельних ресурсів.Дайте правову оцінку ситуації, виклавши її в процесуальному документі (акт обстеження земельної ділянки, протокол про адміністративне правопорушення).

 

1.5. В результаті проведеної державною екологічною інспекцією перевірки фізичної особи – підприємця було виявлено порушення природоохоронного законодавства України, а саме, встановлено, що підприємцем у несанкціонованому місці на землях запасу без спеціального дозволу на розміщення відходів розміщено 288 куб.м. промислових відходів, які утворилися в процесі діяльності деревообробного цеху, внаслідок чого було засмічено земельну ділянку площею 240 кв.м.

Дайте правову оцінку ситуації, виклавши її в процесуальному документі (акт обстеження земельної ділянки, протокол про адміністративне правопорушення).

 

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...