Главная Обратная связь

Дисциплины:


У лікарню госпіталізували хворого з попереднім діагнозом "рикетсіоз". Який метод діагностики застосує бактеріолог для підтвердження діагнозу?+Серологічний.

Мікроскопічний.

Культивування збудника на штучних живильних середовищах.

Культивування збудника у курячому ембріоні. Біологічний.

586. У лікарню госпіталізували літнього чоловіка з діагнозом "епідемічний висипний тиф". Хворий пригадав, що у двадцятирічному віці він уже хворів на цю хворобу. Лікар призначив пацієнту реакцію аглютинації з рикетсіями Провацека. Імуноглобуліни якого класу підтвердять хворобу Брілла-Цінссера? +IgG.

IgА.

IgМ. Ig Е. IgD.

Який метод діагностики частіше застосовує бактеріолог для лабораторної діагностики епідемічного висипного тифу?

+Серологічний метод.

Вірусологічний (культивування збудника у культурі клітин).

Вірусологічний (культивування збудника у курячому ембріоні).

Бактеріологічний метод.

Алергологічний (шкірно-алергічну пробу).

588. У лікарню госпіталізували безпритульного чоловіка похилого віку. Хворий скаржиться на високу температуру, запаморочення, висип на шкірі. Враховуючи, що у пацієнта виявлено педикульоз, лікар поставив хворому попередній діагноз "висипний тиф". Який метод діагностики бактеріологу доцільно застосувати для підтвердження діагнозу? +Серологічний.

Бактеріологічний.

Вірусологічний.

Мікроскопічний.

Алергологічний (шкірно-алергічну пробу).

Після стихійного лиха (землетрусу зі сильною руйнацією) епідеміолог у населеному пункті зареєстрував епідемію захворювання, переносником якого є воші. Назвіть збудника цього захворювання.

+Rickettsia prowazekii.

Rickettsia typhi.

Rickettsia rickettsii.

Rickettsia conorii. Rickettsia akari.

590. Чоловік, який раніше перехворів на висипний тиф, на фоні повного епідеміологічного благополуччя знову захворів на висипний тиф. Лікар хворому поставив діагноз – рецидив висипного тифу – хвороба Брілла-Цінссера. Назвіть переносника хвороби Брілла-Цінссера? +Переносник відсутній.

Кліщі.

Воші.

Комарі. Мухи.

У лікарню швидка доставила 55-річного хворого, який скаржиться на висип на тілі, запаморочення, гарячку. Лікар поставив хворому попередній діагноз "висипний тиф". Випадки подібного захворювання у регіоні не зареєстровані. Лікар з'ясував, що пацієнт під час навчання в інтернаті перехворів на висипний тиф. Який попередній діагноз лікар поставив хворому?

+Хвороба Брілла-Цінссера.

Черевний тиф.

Кір.

Краснуха. Холера.

В інфекційну лікарню був госпіталізований хворий, у якого під час огляду лікар виявив розеольозний висип і поставив пацієнту попередній діагноз "висипний тиф". За допомогою якого мікробіологічного дослідження бактеріолог підтвердить чи спростує діагноз?

+Бактеріолог повинен поставити реакцію аглютинації з відповідним діагностикумом.

Бактеріолог повинен застосувати бактеріологічний метод діагностики.

Бактеріолог повинен застосувати біологічний метод діагностики.

Лікар повинен зробити шкірно-алергічну пробу.

Бактеріолог повинен приготувати мікропрепарат з висипу, пофарбувати його за методом Грама та мікроскопіювати.

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...