Главная Обратная связь

Дисциплины:


УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ ВРУГОЛОВУЮЧИЙ (БТТ). Доброго ранку, шановні депутати України, гості Верховної Ради! Шановні новообрані народні депутати, дозвольте від імені Верховної Ради п’ятого скликання і всіх присутніх в залі привітати вас із обранням народними депутатами, побажати плідної роботи у єдиному законодавчому органі держави – вищому представницькому органі українського народу.

Відповідно до статті 79 Конституції України перед вступом на посаду народні депутати України мають скласти присягу перед Верховною Радою України. На урочисте засідання з нагоди складання присяги прибули Прем'єр-міністр України Авраменко Аліна Юріївна і члени Кабінету Міністрів. Тут присутні колишні керівники держави та голови Верховної Ради України, колишні керівники уряду, депутати минулих скликань, керівництво Центральної виборчої комісії, голова та судді Конституційного Суду, керівництво Верховного Суду та Вищого адміністративного суду, Генеральний прокурор, Уповноважений Верховної Ради з прав людини, голова Рахункової палати, голови обласних рад, присутні також представники дипломатичного корпусу, релігійних конфесій, засобів масової інформації.

Відповідно до Конституції України запрошую на трибуну найстаршого за віком новообраного народного депутата України, Садову Тетяну Ігорівну для зачитання тексту присяги.

Для складання присяги прошу народних депутатів встати.

САДОВА Т.І. Присяга: „Присягаю на вірність України. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників”.

(ГІМН)

 

ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі, Тетяна Ігорівно, сідайте, будь ласка.

Шановні народні депутати! Для церемонії підписання народними депутатами України тексту присяги за пропозицією Підготовчої депутатської групи відводиться дві години. Акт підписання кожним народним депутатом присяги відбувається в кулуарах третього поверху. Після підписання тексту присяги ви здаєте його на другому поверсі біля столів реєстрації, отримуєте картки для голосування і реєструєтеся для участі у першому пленарному засіданні Верховної Ради 7 скликання, яке розпочнеться незабаром у цьому залі.

Підготовча депутатська група під час перерви узагальнить результати складання присяги і доповість вам перед відкриттям першого пленарного засідання. Урочисте засідання з нагоди складення присяги народними депутатами України оголошую закритим.

 

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ (ПІСЛЯ УРОЧИСТОГО)

ГОЛОВУЮЧИЙ (ПОО). Доброго дня, шановні народні депутати і гості Верховної Ради! Шановні колеги! За результатами позачергових виборів до Верховної Ради України, що відбулися 28 жовтня 2012 року, Центральна виборча комісія зареєструвала 450 народних депутатів України.Склавши присягу, вступили на посаду народного депутата України і зареєстровані для участі в першому засіданні Верховної Ради України 449 народних депутатів. Таким чином Верховна Рада України сьомого скликання є повноважною і може приступити до здійснення своїх конституційних повноважень.

Верховна Рада України шостого скликання припиняє свої повноваження. Відповідно до статті 82 Конституції України запрошую найстаршого за віком новообраного народного депутата України, Садову Тетяну Ігорівну піднятись на трибуну і відкрити перше пленарне засідання Верховної Ради України сьомого скликання.

САДОВА Т.І. Перше пленарне засідання Верховної Ради України, обраної 28 жовтня 2012 року, оголошую відкритим. (Присяга)

(Л у н а є Г і м н У к р а ї н и)

Запрошую усіх народних депутатів скріпити присягу своїми підписами під текстом.

Відповідно до статті 15 Регламенту Верховної Ради України визначено, що до сформування Тимчасової президії першої сесії засідання Верховної Ради України веде голова Підготовчої депутатської групи.

Запрошується голова Підготовчої депутатської групи – народний депутат, голова Всеукраїнського об’єднання свобода Перестюк Олександр Олександрович.

ПОО (ГОЛОВУЮЧИЙ). Відповідно до статті 18 Регламенту Верховної Ради України Тимчасова президія першої сесії складається з 5 народних депутатів. До її складу входять: голова Підготовчої депутатської групи та по одному представнику від кожної із чотирьох політичних, за результатами виборів народних депутатів, які отримали найбільшу кількість депутатських мандатів. Партії визначилися щодо своїх представників у складі Тимчасової президії сесії, про що поінформували Підготовчу депутатську групу. На основі цих пропозицій Підготовча депутатська група вносить відповідний проект постанови щодо складу Тимчасової президії першої сесії, який є у вас на руках.

Слово з цього питання від Підготовчої депутатської групи має народний депутат України Пузіковій Юлії Сергіївні. Прошу.

«Шановний Олександра Олександрович, шановні колеги. На пропозицію Підготовчої депутатської групи на ваш розгляд винесено проект Постанови Верховної Ради, реєстраційний номер 1001, в якому пропонується одноразове відхилення від процедури, визначеної статтею 18 Регламенту Верховної Ради України, згідно з яким до складу Тимчасової президії першої сесії Верховної Ради України ввійдуть представники всіх політичних партій, виборчих блоків політичних партій, які обрані до парламенту.

Персонально: Перестюк Олександр Олександрович - голова Підготовчої депутатської групи, представник від ВО «Свобода»; Доновський Дмитро Ігорович- від партії Ярослава Мудрого, Ковтун Анастасія Сергіївна – від партії «Батьківщина»,Суп Євген Юрійович – від Комуністичної партії України; Тимошенко Михайло Олександрович – від партії Віталія Кличка УДАР (О п л е с к и).

Дякую за увагу, прошу підтримати проект постанови. »

ГОЛОВУЮЧИЙ. Немає заперечень? Немає. Якщо немає, прошу поставити проект постанови на голосування. Рішення прийнято. Запрошую членів Тимчасової президії зайняти свої робочі місця і приступити до виконання своїх обов'язків. Шановні колеги, продовжуємо засідання. Першим вести засідання першої сесії члени президії доручили Перестюку Олександру Олександровичу.

ПОО (ГОЛОВУЮЧИЙ) Перелік питань, які належить нам розглянути на період до формування складу комітетів Верховної Ради 7 скликання визначені статтею 16 регламенту Верховної Ради.

Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово для заяви надається Прем’єр-міністру України Авраменко Аліні Юрівній.

АВРАМЕНКО А.Ю.

Відповідно до статті 115 Конституції України та статті 12 Закону України „Про Кабінет Міністрів України” оголошую про складення повноважень Кабінетом Міністрів України. Дякую. (О п л е с к и)

ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, зрозумілі емоції, добра робота уряду щодо сприяння тому, щоб наша держава була сприйнята в світі демократичною, економічно розвинутою. І хочемо подякувати уряду за плідну роботу. Шановні колеги, доводжу до вашого відома, що відповідно до статті 115 Конституції України Кабінет Міністрів, який склав повноваження перед новообраною Верховною Радою України, продовжує виконувати свої повноваження до початку роботи новосформованого Кабінету Міністрів України.

Переходимо до наступного питання порядку денного. Для забезпечення організаційних питань, пов’язаних із голосуванням, нам необхідно обрати Лічильну комісію. Слово для пропозицій від Підготовчої депутатської групи надається народному депутату України Супу Євгену Юрійовичу. Будь ласка.

СУП Є.Ю. Народний депутат Суп, партія комуністів України. Шановний Олександр Олександрович, шановні народні депутати! Відповідно до положень статті 17 Регламенту Верховної Ради України для організації голосувань Верховної Ради України і визначення їх результатів обирається Лічильна комісія. Лічильна комісія обирається Верховною Радою України з числа народних депутатів України з урахуванням принципу пропорційного представництва депутатської фракцї.

На ваш розгляд пропонується узгоджений Підготовчою депутатською групою проект Постанови Верховної Ради України про Лічильну комісію Верховної Ради України сьомого скликання, реєстраційний номер 1002, з урахуванням пропорційного представництва депутатських фракцій у складі двадцяти народних депутатів України. В тому числі: 8 народних депутатів України від депутатської фракції Партії Ярослава Мудрого, 7 народних депутатів від депутатської фракції «Батьківщина», 2 народних депутати від депутатської фракції Віталія Кличка УДАР, один народний депутат України – від депутатської фракції комуністів, 1 народний депутат України – від депутатської фракції «Свобода».

Персональний склад кандидатів до складу Лічильної комісії роздано вам, і є у проектах постанов, які вам роздані. Прошу підтримати.

Дякую за увагу.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Чи є питання до Євгена Юрійовича?

Немає. З персональним складом ознайомилися народні депутати. Якщо немає заперечень, ставлю на голосування в цілому проект постанови про обрання Лічильної комісії. Прошу увімкнути систему „Рада”, прошу голосувати.

За-433 народних депутати. Рішення прийнято.

Переходимо до розгляду питання про порядок висвітлення роботи першої сесії Верховної Ради України шостого скликання. Слово з цього питання від Підготовчої депутатської групи надається народному депутату України Ковтун Анастасія Сергіївна.

КОВТУН А.С.

Шановні колеги народні депутати України, дозвольте запропонувати на ваш розгляд підготовлений депутатською робочою Підготовчою групою проект Закону Верховної Ради України „Про висвітлення роботи парламенту сьомого скликання”.

Цей проект постанови загалом передбачає, якщо говорити коротко, хто, де, як і в якій спосіб буде розповідати про те, що діється у нашому парламенті. Ми врахували у цьому проекті постанови ті випадки, які мали місце у засіданні парламенту минулого скликання, коли бували випадки, коли були відключення у багатьох регіонах України трансляції засідання парламенту у той час, коли ми тут розглядали найбільш важливі питання життєдіяльності країни. У цьому проекті постанови всі ці моменти враховані. І я маю надію та маю переконання, що буде об’єктивне, всестороннє і правдиве висвітлення нашої роботи у Верховній Раді сьомого скликання. Прошу вас підтримати проект постанови, який вам усім розданий.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...