Главная Обратная связь

Дисциплины:


Яловичий топлений жирОтримують шляхом витоплювання із свіжої чистої подрібненої жирової тканини великої рогатої худоби. При кімнатній температурі це твердий кристалічний продукт з характерним запахом і смаком. Колір жиру від блідо-жовтого до жовтого. Розплавлений яловичий топлений жир стає прозорим. Застигає при 34-38 ° С і плавиться при 42-52 ° С. Важко засвоюється організмом (на 75-88%).


Жал

Відкладення жиру під гривою коня, з якого в казахській кухні готують вироби гарячого копчення з такою ж назвою.

ЖИР борсуковий

Отримують шляхом витоплювання підшкірного жиру борсука. Добре вбирається при втиранні в шкіру. Використовують як додаткового зміцнювальний засіб при лікуванні легеневих захворювань, різних бронхітів, пневмоній і навіть туберкульозу.

Жир свійської птиці

Зазвичай отримують в домашньому господарстві шляхом витоплювання підшкірного і нутряного жиру свійської птиці (курей, гусей, качок, індиків).

У кулінарії цей жир використовується для заправки паштетів, соусів і т.п.

Гусячий жир використовують при болях в стегнах, тріщинах на ногах і руках, для змазування обморожених місць (жир треба втирати щовечора, поки обмороження зовсім не пройде).

ЖИР зміїний

Отримують шляхом витоплювання підшкірного жиру змії. Використовується зовнішньо для компресів і втирання при різних болях. Вважається, що зміїний жир витягає застарілі осколки.

ЖИР китів

Застосовують як висококалорійний харчовий продукт. У лікувальних цілях він використовується, як правило, для місцевих втирань. Добре зігріває як місцево, так і організм в цілому.

ЖИР козла

Отримують шляхом витоплювання внутрішнього жиру кіз. У кулінарії зазвичай не використовується. Ефективніше всіх інших видів жирыв здыйснює закріплювальну дію, тому використовується для припинення диспепсії.

Клізма з жиром козла ефективна при виразці кишечника. Він діє сильніше, ніж свинячий жир, оскільки швидко застигає.

Використовується при простудних захворюваннях як розтирання грудей і міжлопаткової області (в теплому вигляді, зазвичай на ніч).

Жир кістковий

Отримують завдяки виварюванню свіжих подрібнених кісток домашніх тварин. В залежності від виду тварин або типу перероблення кісток одержуваний жир має рідку, мазеподібну, або щільну консистенцію. Жир, отриманий з яловичих кісток, застигає при 9-38 ° С, температура плавлення такого жиру - від 16 до 44 ° С. Колір кісткового жиру від білого до жовтого. Він має специфічні смак і запах.

Кістковий жир, по термінології Східної медицини, «холодний, пригнічує вітри і збільшує слиз в організмі». Він збільшує кількість сперми, лікує хвороби суглобів, опіки, захворювання вуха, голови і матки.

ЖИР оленя

Отримують шляхом витоплювання підшкірного і внутрішнього жиру різних видів як диких, так і приручених оленів. Використовують у харчуванні для підвищення енергетичної цінності їжі. Жир оленя виганяє глистів і оберігає від отрут.

ЖИР осла

Витоплюють з підшкірної тканини ослів. Використовується для загоєння рубців на тілі, особливо на обличчі, при опіках, для змазування статевого члена в цілях його зміцнення.

sdamzavas.net - 2017 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...