Главная Обратная связь

Дисциплины:


З ЄДИНОГО РЕЄСТРУ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ 

 

Відомості про Гурського Володимира Степановичавнесено до Єдиного реєстру адвокатів України 20 листопада 2012 року.

Обмежень щодо зайняття адвокатською діяльністю немає.

 

Реєстратор (підпис) _______________


ПОВІДОМЛЕННЯ

Про підозру

 

Місто (сел.) Львів 20 листопада 2012 року

 

Слідчий СУ ГУМВС України у Львівській області майор міліції Шпак А.А., у кримінальному провадженні № 01-2345, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19 листопада 2012 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2. ст.15, ч.1. ст.115 КК України та встановивши наявність достатніх доказів для підозри особи у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідно до ст.ст. 42, 276, 277, 278 КПК України, -

ПОВІДОМИВ:

 

Онищенку Валерію Петровичу,

08 серпня 1987 року народження,

уродженця с. Гряда, Жовківського

району, Львівської області,

українця, громадянина України,

непрацюючого, раніше не

судимого, проживаючого

вул. Зелена, 11, селище Гряда,

Жовківського району,

Львівської області.

 

про те, що він підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 15, ч.1 ст. 115 КК України

Досудовим розслідуванням встановлено, що 19.11.2012 року приблизно о 19 годині 30 хвилин між Онищенком Валерієм Петровичем, 1987 року народження та його батьком Онищенком Петром Івановичем, які перебували в стані алкогольного сп’яніння та знаходились за місцем мешкання, за адресою: Львівська область Жовківський район с. Гряда вул. Зелена, 11, на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних стосунків виникла сварка, яка супроводжувалась брутальним висловлюванням в адресу один одного. Щоб якось заспокоїти свого сина Онищенка В.П., Онищенко П.І. своєю правою рукою штовхнув Онишенка В.П. в ліве плече внаслідок чого останній впав на диван. Обурившись на свого батька та бажаючи йому помститися у Онищенка В.П. виник умисел на вчинення кримінального правопорушення, а саме, умисел на протиправне позбавлення життя Онищенка П.І. Реалізуючи свій умисел, направлений на протиправне позбавлення життя останнього, Онищенко В.П. швидко підвівся з дивану, діючи умисно, схопив з тумбочки своєю правою рукою кухонний ніж, яким умисно Онищенку П.І. наніс два удари в ділянку життєво важливих органів - черевну порожнину з ушкодженням печінки, внаслідок чого Онищенко П.І. впав на ліжко. Свій умисел на позбавлення життя Онищенка П.І., Онищенком В.П., не було доведено до кінця з причин, що не залежали від волі останнього, оскільки сусід Онищенків викликав карету швидкої медичної допомоги, яка невідкладно доставила його до Жовківської центральної районної лікарні, де потерпілий Онищенко П.І. отримав кваліфіковану медичну допомогу, що забезпечило збереження його життя.Згідно довідки Жовківської центральної районної лікарні від 19.11.2012 потерпілому Онищенку П.І. заподіяно наступні ушкодження: ушкодження живота з проникненням у черевну порожнину з ушкодженням печінки, очеревини та вихідної кишки, які віднесено до небезпечних для життя ушкоджень.

Наявність обґрунтованої підозри у вчиненні Онищенком В.П. інкримінованих правопорушень повністю підтверджується зібраними у кримінальному провадженні доказами: показаннями свідка Рак І.І., який підтвердив факт виклику ним швидкої медичної допомоги та вчинення вказаного кримінального правопорушення Онищенком В.П.; показаннями свідка Кук С.І. – лікаря ШМД, яка повідомила, що саме Рак І.І. викликав ШМД, а тому потерпілому своєчасно було надано медичну допомогу та збережено життя; показаннями підозрюваного Онищенка В.П. який повністю визнав себе винним у вчиненні кримінальних правопорушень; виявленим та вилученими під час огляду місця події та під час обшуку затриманого Онищенка В.П. речових доказів: кухонного ножа, одягу підозрюваного з виявленими на них слідами крові.

Тим самим своїми умисними діями Онищенко В.П. вчинив закінчений замах на вбивство Онищенка П.І., тобто кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 115 КК України.

 

 

sdamzavas.net - 2021 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...