Главная Обратная связь

Дисциплины:


Права та обов’язки, а також порядок проведення допиту мені роз’яснені та зрозуміліПам’ятка про процесуальні права та обов’язки підозрюваного мені вручена20 листопада 2012 року.

Підозрюваний: (підпис)

 

Ознайомившись із своїми правами, підозрюваний заявив, що давати показання та відповідати на запитання він погоджується.

Під час проведення допиту виявив бажання на участь захисника Гурського В.С.

 

Показання бажає давати українською мовою та викладати їх під запис.

Послуг перекладача не потребує.

 

Підозрюваний: (підпис)

На пропозицію дати показання з приводу підозри у вчиненні кримінальних правопорушень підозрюваний Онищенко В.П. дав наступні показання:

Я народився та на даний час проживаю у с. Гряда Жовквівського району Львівської області. У 2004 році закінчив середню загальноосвітню школу с. Гряда, де здобув середню освіту. Після цього працював вантажником на ТзОВ «Кран», що у м. Жовква. На даний час ніде не працюю, проте час-від-часу підпрацьовую на будівництві. На обліках у психоневрологічному та наркологічному диспансері я не перебуваю та ніколи не перебував. Травм голови не було.

За вищевказаною адресою я проживаю, разом із батьком Онищенко Петром Івановичем. Ми вдвох є власниками будинку у рівних долях.

19.11.2012 року впродовж цілого дня я працював дома по господарству, а потім разом з батьком допомагав сусідові Раку Івану по господарству, а саме «різали» свиню. Під час цього ми випивали горілку. Близько 19.00 ми з батьком повернулися додому де випили ще приблизно по 300 грам горілки кожен. Потім батько приліг на ліжко, що у дальньому правому куті кімнати біля стіні, а я спати не хотів. Взявши зі столу недопиту пляшку пива я вийшов на вулицю, присів на ганку, пив пиво та грав у карти на мобільному телефоні. Через деякий час я увійшов до кімнати, де спав мій батько, та, підійшовши до тумби, що розміщена між ліжком та диваном та почав шукати зарядний пристрій до мобільного телефону, оскільки від гри він швидко розрядився. Відчиняючи верхню шухляду тумби, вона випадково впала і з неї вилетіли речі, що там знаходилися. Від шуму, який я учинив, прокинувся батько і зробив мені зауваження у нецензурній формі, на що я також відповів йому нецензурно, підійшовши до ліжка, на якому він перебував у сидячому положенні. Моя поведінка його дуже обурила, він встав із ліжка та своєю правою рукою штовхнув мене у ліве плече, від чого я впав на диван, що знаходився позаду мене. Я розізлився і оскільки перебував в стані алкогольного сп’яніння, вирішив помститися батькові за поштовх. З цією метою підвівшись з дивану я побачив на тумбі, що стояла, між ліжком та диваном, кухонний ніж, який я взяв у свою праву руку та наніс батькові цим ножем два удари в область нижньої частини живота з правої сторони. Від нанесених мною ударів батько, схопившись за бік, з якого почала текти кров, приліг на ліжко і я почав просити вибачення у батька. Я перелякався і відразу ж побіг до свого сусіда Рака Івана, якому повідомив, що підрізав батька та попросив допомоги. Я прибіг першим, а за мною Іван. Батько лежав на ліжку та тримався за поранений бік. Іван підійшов до батька та щось запитував його, а я впав на коліна та кричав «навіщо я це зробив», при цьому кинув ніж на підлогу, куди саме я не пригадую, оскільки перебував в шоковому стані. Дуже швидко до нашого будинку приїхала швидка допомога, а за нею відразу ж приїхали працівники міліції. Працівники міліції бачили як швидка забирала батька. Вони підходили до швидкої та про щось спілкувалися з лікарем. Я нікуди не тікав. У моїй присутності та з моєї згоди працівники міліції у присутності понятих провели ОМП під час якого вилучили ніж, а мене затримали та доставили у приміщення СУ ГУМВС України у Львівській області, де я давав пояснення з даного приводу.Свою вину визнаю повністю, дуже шкодую про вчинене мною, та обіцяю більше ніяких правопорушень ніколи не вчиняти. Я прошу вибачення у свого батька. Мені дуже соромно за свій вчинок.

Питання: Як виглядав ніж, яким Ви наносили удари своєму батькові та скільки Ви нанесли ударів?

Відповідь: Я батькові наніс два удари. Ніж – із загостреним з однієї сторони лезом, довжиною біля 20 см та дерев’яною ручкою, коричневого кольору, довжиною біля 7 см.

Питання: Куди Ви діли ніж коли побігли за сусідом Рак Іваном?

Відповідь: Я так перелякався, що побіг до Івана з ножем у руці.

Питання: Уточніть, чи наносив Вам удари Ваш батько, якщо так, скільки раз, чим саме та у які частини тіла?

Відповідь: Ніяких ударів мені батько не наносив, окрім поштовху своєю правою рукою у моє ліве плече.

Питання: Звідки кров на Вашому одязі (сорочці зеленого кольору та джинсах синього кольору?

Відповідь: Я думаю, що це кров мого батька, оскільки на моєму тілі ніяких поранень немає і не було. Може я від ножа випадково забруднився.

Питання: Скільки Ви та Ваш батько випили спиртного у сусіда Івана і що саме Ви пили?

Відповідь: Ми пили горілку. Випили приблизно по 300 грам кожен.

Питання: Чи вживали Ви спиртні напої вдома, після повернення від сусіда, якщо так, яку кількість?

Відповідь: Вживали. Приблизно по 300 грам кожен, а потім батько ліг спати, а я ще випив недопиту пляшку пива.

Питання: Як часто між Вами відбуваються сварки, чим вони закінчуються?

Відповідь: Не часто. Як і у всіх сім’ях. Такий факт між мною та батьком стався вперше.

Питання: Хто викликав швидку допомогу та працівників міліції?

Відповідь: Я не знаю. Напевне Іван.

Питання: Скажіть будь ласка в що був одягнений Ваш батько в той час коли Ви вчинили щодо нього кримінальне правопорушення?

Відповідь: Майка білого кольору, спортивні штани сірого кольору. У цьому одязі його лікарі забрали до лікарні.

 

Показання зафіксовані на носії інформації:

засоби фіксації на носії інформації не застосовувались

(вказати характеристики носіїв інформації у випадку застосування технічних засобів фіксації)

 

Учасникам процесуальної дії повідомлено про спосіб ознайомлення із змістом протоколу, а саме прошу надати мені протокол для особистого ознайомлення.

 

Ознайомившись із текстом протоколу допиту від учасників процесуальної дії – підозрюваного та його захисника, зауваження та заперечення не надходили.

ПідозрюванийОнищенко В.П. (підпис)

Захисник Гурський В.С. (підпис)

 

Допитав:

sdamzavas.net - 2021 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...