Главная Обратная связь

Дисциплины:


Психолого – психіатричної, наркологічної експертизи 

Місто (сел.)Львів 25 листопада 2012 року

 

Слідчий СУ ГУМВС України у Львівській області майор міліції Шпак А.А. розглянувши матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 01-2345 від 19 листопада 2012 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 cт.15, ч.1 ст.115 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

19.11.2012 р., приблизно о 19 год. 30 хв., Онищенко Валерій Петрович, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння і знаходячись в приміщенні власного житлового будинку, що по вул. Зеленій, 11 в с. Гряда Жовківського району Львівської області, під час сварки, на ґрунті особистих неприязних стосунків зі своїм батьком Онищенко Петром Івановичем, з метою протиправного позбавлення життя, умисно наніс останньому два удари кухонним ножем в ділянку черевної порожнини. Вказаний умисел на позбавлення життя Онищенка П.І., Онищенком В.П., не був доведений до кінця з причин, що не залежали від волі останнього, оскільки Онищенка П.І, невідкладно було доставлено до Жовківської ЦРЛ, де він отримав кваліфіковану медичну допомогу, що забезпечило збереження його життя.

У вчиненні даних кримінальних правопорушеннях підозрюється Онищенко В.П.

Враховуючи, що для з’ясування обставин, що мають значення для кримінального провадження, необхідні спеціальні знання, керуючись ст. ст. 110, 242, 243 КПК України, -

 

ПОСТАНОВИВ:

1. Призначити амбулаторну комплексну судову психолого – психіатричну, наркологічну експертизу, проведення якої доручити експертам 5-го відділення комунального закладу Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні.

2. На вирішення експертизи поставити наступні запитання :

- Чи страждав підозрюваний Онищенко В.П. під час вчинення інкримінованого йому кримінального правопорушення будь-яким психічним розладом, внаслідок якого він не міг у той період усвідомлювати свої дії або керувати ними?

- Чи страждає підозрюваний Онищенко В.П. у даний час психічною хворобою, що позбавляє його можливості усвідомлювати свої дії або керувати ними? Якщо так, то коли почалася ця психічна хвороба?

 

- Чи потребує підозрюваний Онищенко В.П. застосування до нього примусових заходів медичного характеру, якщо так, то яких саме ?

- Чи страждає підозрюваний Онищенко В.П. на хронічний алкоголізм або наркоманію, якщо так, то чи потребує лікування від алкоголізму чи наркоманії ( чи немає протипоказань для такого лікування)?

- Якою є загальна психологічна характеристика підозрюваного Онищенка В.П. (темперамент, характер, нахили)?

- Які психічні властивості підозрюваного мають яскраво виражений характер і можуть справляти істотний вплив на його поведінку (запальність, замкненість, обережність)?

- Чи могли суттєво вплинути та чи вплинули індивідуально-психологічні особливості підозрюваного на його поведінку під час вчинення ним кримінального правопорушення?

3. Для дослідження експерту направити: Онищенка Валерія Петровича, 07.08.1987 р.н., який перебуває у Львівському СІЗО.

4. Копію постанови направити експертам 5-го відділення комунального закладу Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні для виконання.

 

 

sdamzavas.net - 2021 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...